www.sudzibas.lv Mājai un Dārzam Slikta apkalpošana

Mājai un Dārzam - Slikta apkalpošana

Es saskāros ar ļoti rupju attieksmi pret sevi pie apkalpošanas... kasiere ILZE bija ļoti rupja un nelaipna... pieejot pie kases uzrunāja ļoti nelaipnā ģīmī... liekot ārā preces no groza pamanīju ka viena no izvēlētajām precēm ir bojāta, pateicu ka iešu apmainīšu, uz ko kasiere ILZE atcirta rupjā un tonī vai tad kad tu preci ņēmi neredzēji ka tā ir bojāta... biju sašutusi par šādu familiāru attieksmi no darbinieka un devos mainīt preci, kad biju pagājusi maliņā viņa atļāvās pārējiem pircējiem noteikt ka gan jau pati esot to preci sabojājusi liekot... nesaprotu kā pēc veikala vadība neveic pārrunas ar darbiniekiem par ētikas kodeksu pret pircējiem. kā arī ir gadījies manīt ka kasieres ir tik ļoti aizņemtas ar savas privātas dzīves nokārtošanu ka visu laiku sēž telefonos un čato, atrodoties arī kasē... ka arī viņām nav laika apkalpot pircēju jo ir jāskraida pakaļ un jākoķetē ar zālē strādājošajiem vīriešiem... ziniet uz to ir pretīgi noskatīties jo šī iestāde nav nekāds bordelis, taču brīžiem es tā sajutos... un nedod dievs tu esi iztraucējis kādas kasieres mīlas izpausmes... tad tu saņem nelaipnu un rupju apkalpošanu... tiešām nesaprotu vai Īpašniekiem ir pilnīgi vienalga kas notiek viņu uzņēmumā... jo tas notiek jau pāris mēnešu garumā

Papildināts ZITAlapiņa 14.10.2017

šis viss murgs notiek Jelgavas veikalā

Papildināts ZITAlapiņa 18.10.2017

. jlabdieb velos atvainoties majai un darzam veikalu tiklam ipasi jelgavas veikala darbiniekiem par savu rakstito sudzibu, jo rakstisanas brīdi biju dusmiga un taja bridi visu uztveru saasinati, lidz ar to bridi velak nomierinoties sapratu ka varbut ta situacija nebija tik dramatiska ka aprakstiju... velos lugt izdzest so sudzibu. Un velreiz atvainojos par uzrakstijo...

Z

Dainis 14.10.2017

Jelgavā es pieņemu, ka visiem viss ir pilnīgi vienalga :)

M man 14.10.2017

Cien, Zita!

Lūdzu savu sūdzību rakstīt uz e-pastu: [slēpt]@diana.lv atbildīgā persona izskatīs Jūsu sūdzību.

Ar cieņu,

O oksana19 07.07.2019

Pilnīgi piekrītu! Jelgavā neviens Mājas un Dārzi darbinieks necienšās palīdzēt! Šodien 07.07.2019. Precei, kurai nebija svītrkods atteicās pārdod, pārdevēja pateica, ka var paskatīties datu bazē, bet to nedarīšot. Otrā darbiniece (pāri 50 gadiem) pieńēma preces veikala telpās un atteicās uzlīmēt svītrkodus uz pukiem, teica, ka pienems vēlāk. Atgriezamies pēc pusstundas, vina atkal neko darot staigāja pa veikalu un pukes ar podiem kā stāvēja tā arī stāvēja. Tā kā strādāt neviens Jelgavā nesteidzās! Tik aldzińas sańemt.