Mājai un Dārzam - Serviss

Labdien.
Šodien bijām veikala, vēlējamies iegādāties OSB koksnes plāksni. Viss sakas ar to ka veikala nevarējam atrast nevienu darbinieku izņemot pārdevējus kas atradās pie kasēm, izstaigādams veikalu beidzot atradām 2as darbinieces. Pajautājam vai ir iespējams dabūt osb plāksni, bet tikai pusi, uz ko atbildēja ka nav tā cilvēka kas var sazaģet, tad sakas atruna ka nav instrumenta ar ko var to sazaget, vards aiz vārda, saka rupji atbildēt ka tā nav viņu problēma, sūtīja uz citiem veikaliem, beigas vispār atbildēja ka veikals mājai un dārzam ir pašapkalpošanās veikals, lai ņemam savu instrumentu un paši zāģejam.
Tā ka šodien ir svētku diena, ar vadītāju nevarējam tikties, atnāca veikalu darbiniece un sāka attaisnoties ka daudzi ir slimi, brīvdienas esot, tas jau ir saprotami, bet nav jau uzreiz jāatbild rupji un necienīgi izturēties, īpaši jaunietei kas ir ļoti agresīva.

J

Работяга 31.03.2018

Es domaju ka ta attieksme jebkuram latviesu cilvekam kurs uzskata sevi par tautu, vins ar pliku galvu un lielu bardu atnak buvmaterialu veikalu un prasa sazaget vinam malku, es ka cienijama krievu urla uzreiz saku ej #!$/^& no sejienes bļ.ģ...

Dainis 03.04.2018

Šeit drīzāk problēma ir tur, ka jūs nesaprotat vārdu nē.

P papiņš 03.04.2018

Pārdevējam pilnīga taisnība,Dobeles veikals ir pašapkalpošanās veikals,nevienam nekas nav jāzāģē,nopērc un zāģē kā gribi,ja par zāģēšanu uzprasītu naudu,atkal bubinātu,ka nav labi,mūslaikos ir izvēle-būvmateriālu veikali ir uz katra stūra,veiksmīgu pirkšanos pus osb plāksnei!

P papiņš 03.04.2018

Uzprasi Rimītī pus zaptes burku:)))sviests

N nav nozimes 28.05.2018

Ja godīgi, tad strādāju "Mājai un Dārzam", bet ne pašapkalpošanās veikalos. Atbilde uz šo situāciju ir tāda. Šajā veikalu ķēdē tāda pakalpojuma kā preču, konkrēti galda virsmu, finiera, OSB, palodžu un reģipša griešana NAV un vēlreiz Nav. Par to mums neviens NEMAKSĀ. Viss kas pārdodas loksnēs tirgojas par gabala cenu un līdz ar to pusi no plāksnes NEVAR NOPIRKT! Pamēģiniet, Jūs pastrādāt jebkurā veikalā, tad sapratīsiet cik patiesībā mūsu tauta ir degradējusies un neiecitīga pret tiem kas šādu darbu dara. Īpasī degradēti ir tie kam naudas maks ir pilns ar naudu un līdz ar to viņi uzskata ka var darīt un teikt to ko vēlas. Protams darbinieks varēja izskaidrot labāk, jo tiešām savu instrumentu mums nav un nebūs.

C Cilveks 25.08.2018
Darba laiks

Kapēc dobeles mājai un darzam veikals veras ciet sesdiens sešos ,bet jelgava 9:00 ?

L Lieva82 03.05.2019

Tāpēc, ka Jelgavā, ja neesat pamanījis, veikals atrodas tirdzniecības centra ietvaros - parasti īres līgumos ir šāds nosacījums. tāpēc tirdzniecības centros visi pārējie veikali bez Maksimas vai Rimi veras ciet 9:00, savukārt Dobelē tas ir atsevišķa ēka - tad nu vēršanās laiks ir noteikts, vadoties pēc pieprasījuma, nevis līgumā iestrādāta pulksteņlaika.