www.sudzibas.lv Mājai un Dārzam Par ļoti sliktu apkalpošanu

Mājai un Dārzam - Par ļoti sliktu apkalpošanu

Labdien gribētus jums pastāstīt par ļoti nepieklājīgu kasieri veikala Tukumā
nopirkot urbmasinu aizmiru paņemt čeku jo rokas bija pilna atnākot atpakaļ pēc apmēram 3 minūtēm man kasierē lika pašai rakņāties pa miskasti. Meklēt čeku
un kasiere strādāja bez sejas maskas
vai viņiem ir atļauts stradat bez maksām apkalpot cilvēkus? Sausams dara ka grib.

14.07.2021

B Busika87678 15.07.2021

A kapec vinai kkas jamekle?čeks tika izdots,Jus nepanemat,čeks tika izmests...tapat vareja but ka apkopeja taja bridi tiritu miskastes,un tad Jus to čeku vispar vairak neatrastu...kur problemabvisu parbaudit neatejot no kases,atlikumu,preci,čeku?

beetlejuice 15.07.2021

Tajā brīdī, kad čeks jau ir izsniegts, pats par to esi atbildīgs - ņemt vai atstāt turpat pie kases. Kasieri svešus klientu čekus nesaglabā. Un nav kasieres pienākums līst miskastē. Kasierei pie kases jāapkalpo klienti, lai pēc tam tādi histēriķi kā tu, nenāk te rakstīt sūdzības, ka pie kases veidojas rinda, jo kasiere pa miskasti ložņā nevis pilda savus tiešos darba pienākumus.