www.sudzibas.lv Mājai un Dārzam Krāpšana, slikta apkalpošana

Mājai un Dārzam - Krāpšana, slikta apkalpošana

Veikalā tiek izvietota prece ar neatbilstošām cenām. Tiek reklamētas atlaides. Pie kases šī prece, kurai ir atlaide, var izrādīties dārgāka pat par vairākiem eiro. Šāda prakse tiek pielietota kādu laiku. Citreiz šo misēkli pamani tikai mājās.
Ja veikalā pārdevējām norādi uz cenu neprecizitātēm, tiek atbildēts, ka pircēji paši ir vainīgi - sagrozot preces un Cenas.
Pārdevējas izturās neatbilstoši arī citās situācijās - stāvot vairāku cilvēku Rindā pie kases, atnāk pārdevēja un sāk iepirkties savām privātām vajadzībām. Izturās tā it kā pārējie pircēji nestāvētu un negaidītu savu rindu pie kases.

13.02.2022

P Pēteris Buks 28.02.2022
Krāpšanās

Veikals krāpjas ar cenām, internetā norāda mazākas cenas, par kurām nevar nopirkt. Kad atbrauc pakaļ, tad cenas ir par 20% lielākas.

P Pēteris Buks 28.02.2022
Krāpšanās