www.sudzibas.lv Maja-L SIA Iespējams, krāpšana

Maja-L SIA - Iespējams, krāpšana

Vēlos vērst uzmanību uz to, ka jūrmalā, veikalā – "Māja-l" SIA , kasiere, visticamāk, krāpjas, jo man pērkot dažādas saimniecības preces, kuru skaitā nebija neviena veida krāsas, čekā tika izsista arī pozīcija “krāsas tonēšana” summa – 1,32 eiro. Lūk, kad pievērsu kasieres uzmanību, viņa nemaz nejutās ne samulsusi, ne vainīga, bet lietišķi izķidāja visus pirkumus vēlreiz. Laikam vēloties radīt priekšstatu, ka rūpīgi pārbauda, kā tad viņa tā varēja kļūdīties. Jā, to naudu atdeva, bet neesmu pārliecināts, ka citas reizes, kad iepirkos SIA “Māja-l”, man nav pierēķinātas līdzīgas pozīcijas. Jo ne vienmēr pārskatu čekus. Ja šī kasiere šādas manipulācijas veic kaut vai ar katru trešo klientu, tad dienas beigās “guvums” priekš viņas vai firmas nav zemē metams. Tāpēc brīdinu – esiet vērīgi, ja sanāk iepirkties jūrmalā veikalā – SIA"Māja-l". Pielikumā čeka kopija.
Māris no jūrmalas

R Roberts Līnis 31.10.2021

Es tam neticu, tā vienkārši. Mēdzu to veikalu regulāri apmeklēju. Viņa pārāk baidās zaudēt savu vietu. Tas ka cilvēkam ik pa laikam ir grūti tikt galāar kases aparātu, tas nu gan. Pirkumu summām jāseko vienmēr un visur

M Miķelis Egle 23.08.2022

Vai nu tu esi muļļķis, vai feninfikers, vai konkurentu uzpirkts krāpnieks. Citādi nevaru izskaidrot šo skaudro stāstu.

R Roberts Līnis 23.08.2022

oukei, esmu atklāts. esmu atzīstos ka esmu feninfikers. :)

M Miķelis Egle 24.08.2022

Jautājums bija t.s. mārim no Jūrmalas. Spriežot pēc Tava pirmā komentāra Tu esi godavīrs un nemaz neesi feninfikers.

H hardcore 02.12.2022

esmu stradajis sai veikala, uzrakstitais ir taisniba , varu pateikt ka sadi rikoties ir iemacijusi Laima Krisjane...NEIEPERKATIES VAIRS SAI VEIKALA , NEBUS NEGATIVU EMOCIJU UN CEKI AR NENOPIRKTAM LIETAM IR TACU TADI VEIKALI KA KrASU nAMS VAI TAS PATS Depo utttttttt.

M Miķelis Egle 02.12.2022

Vispār jau kāt kā stulbi sanāk - tu, mēsls tāds, raksti un apsūdzi firmu, rakstot firmas nosaukumu un vārdus un uzvārdus, bet pats kaut kā kautrējies uzrādīt savus datus.
Ja tu tur esi strādājis un raksti par savu bijušo darba devēju anonīmas sūdzības, tad tu esi vienkārši mēsls, kurš, visdrīzāk, ir atlaists vai nu par sīkām zādzībām, vai par dzerstīšanos un nenākšanu darbā. Kad tu meklē nākamo darba vietu, esi tik laipns, un painformē arī nākamo darba devēju, ka esi rakstījis anonīmas sūdzības par savu kāreizējo darba devēju. M.Egle