www.sudzibas.lv Maira Ādmine Briesmīga kvalitāte

Maira Ādmine - Briesmīga kvalitāte

Pasūtījām torti meitai 18 gadu Jubilejā. Daudz kur iepriekš esam sūtījuši un nekad nebijām tik vīlušies. Torte iekšā bija pilna tikai ar margarīnu (vai sviestu) , kaut sarunājām krēmu mascarpone ar mango biezienu.700 grami no 2 kg tortes aizgāja miskastē, jo divu cm biezs slānis apkārt un starp Kūkas biskvitiem viens sviests, ļoti cieta masa. Līdz asarām man sanāca šīs pārsteigums;) no tortes gabaliņa (apm. 200 gr) , varētu apēst karotīti tortes biskvīta ar krēmu, pārējais nebija ēdams, nebija biskvita... Pilns šķīvis miskastē: ( ( (
ceru ka nākotnē meistare iemācīsies cept Kūkas un būs adekvāta kritikai. Šobrīd viņa mani aizbloķēja faceboka, kaut esmu pieklājīgi izteikusi savas pretenzijas, neko neprasot.

D Dita Nitya 03.09.2021

Saņēmām savu kūku un ne tādu kā pasūtījām!Izpildītajai pašai kauns likt savu pilno darbu internetā,un tik pretīgu udeņainu kūku nebiju ēdusi!bija pasūtīts mascarpone sieru dabūjām biezpiena,kaut kādu ūdeņainu

M Millere.Anete 14.10.2021

Dita!
Tādu kūku kā jūs pasūtījāt - internetā neviens neliek! Rakstiet līdz galam, kas tā bija par kūku un kam bija domāta!
Ja jums pašai kauns, tad pastāstīšu!
Un tā! Torte bija domāta vecmeitas ballītei un uz tās bija virsū vīrieša dzimumloceklis! Tas bija mazs un resns (stāvošs), un lai tas būtu gatavs "darbam" - to vajadzēja ēst ar muti, imitējot īstās kustības - tā to dara visās vecmeitu ballītēs! Ak, nezinājāt? Neviens Jums nepateica! Ha! Tā ir Jūsu problēma!
Kad atbraucāt pēc kūkas, viss jūs apmierināja un jūs par kūku samaksājāt naudu! Nepatika - vajadzēja izteikt komentārus uzreiz!
P.S. torte nu nekādi nevar būt ūdeņaina! )))) varbūt jūs pati jau bijāt pilnā? ;-)

D Dita Nitya 14.10.2021

Jums jau jāiemācās pirmām kārtām ar klientu runāt! Otrs es jums tajā pašā dienā kad kūka atbrauca uz baltezeru rakstīju kad esmu šokā un tā nav kūka ko es pasūtīju! Un tur no mascarpones nebija ne smakas!

M Millere.Anete 14.10.2021

"Cienījamā" slimba!
žēl, ka jūs neielikāt foto, kur torte redzama pilnībā. Bet tikai sagraizītus gabalus!
Lūk, bilde, kāda izskatījās torte!
Kā redzams bildē, kliente vēlējās, lai uz tortes sēdētu meitene ar garu kleitu pāri visām, it kā klavierēm. Slimba - jūs pati atsūtījāt bildi no interneta - kādu torti vēlaties! Tādu es uztaisīju ;-)
vai tad jūs neredzējāt uz bildes, ka kleita ir no krēma? Un ka krēms ir pa visu torti? Kuru Jūs tagad blamējat? Manuprāt, jūs pati sevi - un uz visiem 100%! )))
Ar tādiem cilvēkiem kā jūs pat FB negribas satikties, kur vēl dzīvē!

D Dita Nitya 14.10.2021

Dāmīte varu ielikt gan salīdzinājumā kādu pasūtīju kādu vēlējos tādu es pat tuvu nesaņemu!un pilla nebiju es pati kūku nesaņemu to saņēma meitene,un es jums tajā pašā dienā rakstīju!jūs vēl šobrīd ignorējat! Varu gan parādīt kā no kūkas ūdens tek ára! Ļoti neprofesionāli un nekvalitatīva!
Pasūtīju tādu tumši rozā dabūju to gaiši rozā. 😂😂 😂