www.sudzibas.lv Maija Emsiņa Maija Emsiņa- dīvaina tantiņa

Maija Emsiņa - Maija Emsiņa- dīvaina tantiņa

Es te daudzos portālos, pat Valmieriešu portālā lasīju te veselu ziepju operu par Maiju Emsiņu, ka viņa gulējusi ar to, tad ar to, un to, ka Ilze Rubene kkāda lauķe visu zinot par Maiju Emsiņu.
Savukārt Maija Emsiņa citē vārdus no Bībeles:
"Diemžēl Trapučka uztur Medžugorjes tusētāju centru.Medžugorjes brīnumus Vatikāns neatzīst, es tos vizionārus uzskatu par blēžiem - tādus "vēstījumus" 1.Jņ.vēstules garā es arī varu uzrakstit! Ja tas Medžugorjes spoks gribētu palīdzēt, tad būtu konkreti brīdinājumi - kaut vai nebrauciet uz Haiti! Es pazīstu cilvēkus, kam Medžugorje nākusi par sliktu. Ne velti Viļānu izdevuma MIERA KARALIENES ATBALSIS ir Vatikāna II Koncila un pāvesta Urbana VII brīdinājums - uzmanieties!""

Bet ko dara Haralds Kovaļevs?
Viņš taču bija tik nelaimīgs, ka Maija viņu pameta, un viņs gribēja precēt divu bērnu mammu Eriku Gaiševski, kuru savukārt vīrs Dāvids sit.

Haralds samierinājās ar to, ka viņam paliek Ilze, jo Raimonds Vorslovs jau taču izdomāja tomēr dzīvot viens, jo viņa civlisieva Diāna Stabrovska iedeva Raimondam pamatīgi pa ķirbi, iemesls banāls, jo Raimonds nekur negribēja strādāt.

Bet nabags Māris Tribojs apprecejās ar kaut ko, nezin ko.

Jānis medī to Maijas draudzeni Evitu pa internetu kā traks.

Bet vecais luteraņu mācītājs Maijai Emsiņai ausī čukstēja sekojošo:

"" Kā 11.g.s.viens pāvests iecēla celibātu, tā jebkurš pāvests to var atcelt. Jēzus dziedināja Pētera sievasmāti (Marka 1:30-31), bet pēc katoļu tradīcijas Pēteris ir pirmais pāvests. 1.Tim.3:2 lasot, ka bīskaps ir vienas sievas vīrs, gribas uzdot katoļu bīskapam jautājumu - kam lielāka autoritāte, kuram jāpaklausa - pāvestam vai Pāvilam? """

Ko pēc tam darīja Maijas Emsiņas kursabiedrene Sarmīte Sudare?

I

Komentāri (17)

E elita 07.06.2010

es šo sviestu lasīju, ja nemaldos Jelgavnieki.lv .
Vispār apsmējos pa īstam.

L Larix 07.06.2010

Te tak var pārsmieties :D Bet no kurienes pēkšņi, ne no kā, ne no šā parādās kaut kāds Jānis un nez kāda Evita? Kāds viņiem sakars ar to meiteni Emsiņu? :)

A aldis 07.06.2010

Šis sviests nāk no domubiedru grupās portālā draugiem.lv izrautiem un šeit pārkopētiem diskusiju fŗagmentiem, ko dara psihiski slims cilvēks, arī diskusijas par katoļticību autors! Kad man būs vairāk laika, sameklēšu kurā grupā un kad ir šie fragmenti publicēti un kurš ir oriģināla autors! Šīs diskusijas autoram savu paša domu nav! :D

I Ilze 08.06.2010

Psihiski slims cilweex ir Arnis Wiljemsons :D. Katolju domu grupaa winju nejieredz.
Da jopC, shis bija arii zem [slēpt]@ces waarda pasleepies un apsuudzeeja nelabo [slēpt]@kultēetinju :D

A aldis 08.06.2010

Psihiski slima ir Ilze Rubene, kura te apmelo Maiju Emsiņu, Haraldu Kovaļovu, Arni Wiljamsonu u.c.cilvēkus. Tādas rubenes drīz rubinās psihenē! :D

L Larix 10.06.2010

Kādēļ ši darba autors neatbild uz jautājumiem?

I IlzeRubene 10.06.2010

Arnis Viļemsons ir makten labs feiku razotājs. Kadi feiki tik viņam nepieder? Tā Aija Nesaule, Anita Svence, Māra Burova, vēl un vēl. Mans brālis Pasaules gaišumā speciāli bloķēja Arni.
Pareizi arī dara Calultētiņš. Nav ko dzīvoties pa katoļu baznīcam visādiem Viļemsoniem.

K kirils 12.06.2010

To Saulesmeita--->
Tu jau nezini, kā tur īstenībā bija.
Jānis vakar Madonas krogā kopā ar Maiju tik ļoti piedzērās, ka Maija pievēma visu bāru, pēc tam Janka turpināja vemt, man trūkst vādu, kā viņi piecūkoja manu kafejnīcu.
Pēc tam Maija iesēdināja Jāni nakts električkā, lai taču brauc uz savu Mežaparku lasīt egļu čiekurus.
Maija, saprotot to, ka vēl gribās šmugu, tad viņa atcerējās, ka var aizbraukt pie Raimonda Vorslova, turpinot dzīves līdz rītam tur.
Raimonds bija tik neizsakāmi laimīgs, ka naktī, cieši guļot ar Maiju Emsiņu, apskāvušies, ausī šukstēja šos vārdus:
""Katolicismā tiek lietoti hipnozes elementi - litānijas un rozukronis, kur cilvēks tiek apdullināts ar monotoniem atkārtojumiem. Lasu katoļu izdevumā MIERAM TUVU janvāri Marijas litāniju. Tur saskaitīju 52 atkārtojumus "lūdz par mums" . Kā tikai Marija netiek apsaukāta - par "ziloņkaula torni", "zelta namu", " derības šķirstu" utml. Nez ko teiktu pati Marija uz tādu apsaukāšanu?! Es nezinu - dusmoties, vai smieties. Rožukronī - trīsreiz TĒVS MŪSU, desmitreiz ESI SVEICINĀTA. Pēc tādas psihiskas apstrādes ar neskaitāmiem monotoniem atkārtojumiem apdullinātā cilvēka prātā var "ieborēt" ko vien grib - to apstiprinās jebkurš psihiatrs!
21""

I IlzeRubene 14.06.2010

Šorīt Maija Emsiņa pamodās, saprata, ka viņai guļ blakus pasaulslavenais operdziedātājs Haralds Kovaļovs, maigi iesaucās:: """Sievietei sen ir piedots un par viņu aizlūgts. Cilvēku izdomātajā rožukronī ir NEPAMATOTI atkārtojumi(kāpēc Kunga lūgšana jāatkārto 3 reizes un Esi sveicināta 10 reizes, kāpēc nepietiek ar vienu reizi?! ) Jebkurš psihologs apstiprinās, ka monotonie atkārtojumi apdullina cilvēku, padara trulu, sagatavo hipnozei un šādi apdullinātam cilvēkam pēc tam var iehipnotizēt visu iespējamo! Tas pats ir ar litānijām! Marijas litānijā ir 52 atkārtojumi "lūdz par mums". Kam tas vajadzīgs?! Nepietiek ar vienu reizi? Tas ir domāts cilvēku pakļaušanai, hipnozei, zombēšanai! Padomājiet par to, pirms skaitiet rožukroni vai litāniju! Apdullināts cilvēks sit ar rožukroni, lūk, cik tālu var novest cilvēku!"""

L luterānis 15.06.2010

Tikai Iveta Jermacāne šo tekstu pateica Mārim Ludzas stacijā: "Pagājušā gadsimta 90.gadu sākumā Latvijā viesojās Pasaules adventistu savienības viceprezidents Mitlaiders. Tika dalītas Bībeles, bija ļoti interesantas lekcijas. Tika uzsvērts vegetārisms, atturība, katoļiem tika pārmests, katoļiem, ka priesteris misē vīna kausu iztempj viens pats.
Jēzus alkoholu neesot pats lietojis, kausā bijusi sula. Bija ļoti interesantas lekcijas par pēdējām dienām, salīdzinot Daniela ar Jāņa Atklāsmes grāmatu - nekur citur tik pamatotu skaidrojumu neesmu atradis. Tulks bija Uldis Liepiņš, tagad garīdznieks, KR vada jauku ciklu KRISTUS MUZIKĀ.""

V veļasmašīna 16.06.2010

Vakar Maijai Emsiņai salūza veļasmašīna :(

K kurmis 22.06.2010

lai viņa iet ellē!
Jau sāk viņas daudzie džeki naturāli besīt!

L Larixx 22.06.2010

Ko Jūs tauta varat pastāstīt par Maijas kolēģi Evitu Mārtiņu, kurai Jānis skraida pakaļ?

E elita 25.06.2010

Pagaidiet mani :D.
Maija Emsiņa bija tikko pie manis kristīties. Abas ar Evvitu Mārtiņu aizgāja ciemos pie Diānas Stabrovskas.
Diāna Stabrovska sāka trakot, deļ kā Raimonds Vorslovs satika Jurčiku.
Jurčiks iedeva viņam 100 gramus graķīti, Pecāk Māris Orbitāns uzbūveja tik lielu radio antēnu, ka to vairs nevarēja iebāzt kabatā. Talkā nāca Ambrozijs Urpulītis, kas ar savu tačku savāca antenu ar visiem vadiem.
Kā bija tālāk?

P prīma 29.06.2010

fij, man jāiet māzgāties. Raimonds Vorslovs vakar ķēra kāsi :D

U undīne 07.04.2011

Kā tur viss beidzās? Arnis Vilemsons nopirka kilogramu banānus, aizbrauca ciemos pie Maijas Emsiņas

I inesse 27.06.2011

Vai tad Maija Emsiņa ar Arni Vilemsonu sagāja kopā. ? Bet Ilze Rubene tiešām ir psihiski slima :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes