www.sudzibas.lv Magda Priedīte Neadekvāts cilvēks

Magda Priedīte - Neadekvāts cilvēks

Informēju par cilveku Magdu Priedīti, diemžēl jādzīvo ar šo cilvēku uz vienas zemes, jo pēc mantojuma dalām kopīpašumu. Tā kā cilvēks, šī sieviete jau ir gados un pēc pēdējiem notikumiem ir šķiet slima ar kaut kādu slimibu, šizofrēnija vai kas tāds. Bija radies konflikts par to vai kopējie vārti slēdzami vai nē, Magda Priedīte uzspieda savu variantu, ka vārti jāslēdz, mūsu kompromiss bija, ka vārti jāslēdz tikai dienas tumšajā laikā, jo dienas laikā notiek nemitīga kustība caur tiem. Tā kā vārtus neslēdzām ciet pa dienu, tad cilvēkam vai nu nervi ''uzsita'' vai arī slimība saasinājās un šī Magda Priedīte brutāli ienāca kaimiņu mājās ( bez aicinājuma, bez klauvēšanas) sāka bļaustīties, rupjiem vārdiem lamāties, kā ari pielietoja fizisku spēku. Tika iesists manai meitenei, kura rokās turēja 5 mēnešus vecu bērnu. Ir ziņots policijai. Atbraucot policijai, šī sieviete apgalvoja, ka esam ielauzušies viņas mājās un klieguši, kā ari situši viņu,

Lūdzu ikvienam uzmanities un izvairities no šīs sievietes, neielaisties nekādās sarunās, lai pēc tam nebutu japiedzivo nepamatoti, izdomāti gan morāli aizvainojumi, gan fiziska iespaidošana,
Kā arī, laikam šim cilvēkam pat maza bērna psihe ir pilnigi vienaldziga.

N Neapmierātais123 22.04.2016

Ja kādam gadījumā ir ko teikt sievietei: 22025624