www.sudzibas.lv Магазин Продавщица

Магазин - Продавщица

На углу, таллинас и асара, находится магазин подержанных вещей из германии. Та старая продавщица, подозревает всех, особенно мужщин, что они воруют! И главное, шепчет в сторонке другому продовцу:"этот, этот, ворует!" а так изображает из себя очень вежливую, а вообще она ужасная лицемерка!!!

C

T To4kaG 28.10.2015

Продавец лицемер? Да шо вы такое говорите??? ))) Каждый вошедший в магазин потенциально вор если что ) И вообще, нефиг подслушивать чужие разговоры =Р

C CIA 18.12.2015

Ja tu esi dumja, tad tev visi liksies zagļi. Labāk paskaties uz sevi, liekulis aizstāv liekuli, tā tas ir bijis vienmēr, diemžēl!

C CIA 25.04.2016

Arī sakņu veikalā nevar gandrīz vai iet! Ja paliek 4 minūtes līdz beigām, varu paspēt nopirkt ātri ko man vajag, ne jau kartupeļus pirktu,nē, bļauj virsū un uz tu uzrunā, svešu cilvēku, it ka būtu ganījuši kopā. Otra pardevēja kopā ar sirmu v ar savām jēlajām asprātībām neliek mieru, izrādās,ka vēl klačojas un mūļķības citur saka, dumjuma kalngals.