www.sudzibas.lv Mafijas ārstēšana Mafijas metodes, kā likt klientam maksāt divreiz par tām pašām precēm

Mafijas ārstēšana - Mafijas metodes, kā likt klientam maksāt divreiz par tām pašām precēm

Es pasūtīju koku preces dārza novietnei. Preces tika piegādātas, bet bez dokumentiem. Jebkurā gadījumā tika samaksāta norunātā summa, un vadītājs un vēl viens darbinieks devās uz nākamo piegādi. Furgons bija pilns. Pēc vienas stundas ieradās trīs strādnieki citā mikroautobusā un savāca preces, kas joprojām atradās ārpus manas mājas sētas. Viņi lūdza mani ierasties birojā, jo bija problēmas. Es braucu uz biroju. Birojā viņi man kliedza. Viņi teica, ka 2 50 eiro banknotes ir apdomīgi apmainītas pret 2 10 eiro banknotēm. Tāpēc es biju viņus apkrāpis par 80 eiro. Īpašnieka sieva sacīja, ka mani visā Jelgavā pazīst kā melu. (acīmredzot viņa nezināja faktu, ka es 10 gadu laikā esmu uzbūvējis 3 mājas, pergolas, terrāzes, šūpoles, mēbeles, ziltens vanna uz Dāniju utt... , galvenokārt ar precēm no viņu veikala) . Lai atbrīvotu manas preces, man bija jāmaksā 80 eiro un vēl 1 transports, lai manas preces tiktu piegādātas. Tāpat policiju nepieņēma kā konflikta risinātāju, jo sia arik neveidoja dokumentus. Pēc tam preces tika piegādātas tikai nākamajā dienā un tikai 1 stundu vēlāk, nekā tika solīts. Papildus tam autovadītājs mani slikti mutēja.

Varbūt tas ir tāpēc, ka esmu no Dānijas, viņi domā, ka esmu viegls un naivs mērķis.

Pirmais attēls ir piegāde. Otrais attēls ir tad, kad viņi to uzņem neaicināti.

Papildināts Abolusulu 19.04.2020

SIA “ARIK” Reģ. numurs: 43603057401