www.sudzibas.lv Madonas Dome Nekaisītas gājēju ietves pilsētā

Madonas Dome - Nekaisītas gājēju ietves pilsētā

Vai #Madonasnovads beidzot nokaisīs arī trotuārus pilsētā nevis tikai ar traktoru notīrīs sniegu? Jo pēc šādas tīrīšanas sniegs uz ietves paliek ļoti slidens un kājas slīd uz katra soļa, lai nenokristu jābrien pa piesnigušo zālāju ! Nav iespējams normāli pārvietosies ar kājām. Principā man kā grūtniecei nav iespējams iziet ārā no mājas pastaigā, jo bailes, ka nenokritu,tas nav normāli! Vai arī Madonas dome ietves noskaisīs tikai tad kad kāds neveiksmīgi kritīs un salauzīs kādu kāju vai roku, vai nedod Dievs vēl smagāk kritīs?

El

Vairāk sūdzības par Madonas Dome

Dainis 08.01.2018

Cienījamā grūtnieces kundze, šeit jums neviens nepalīdzēs risināt šo jautājumu, vērsieties pie tā, kas apsaimnieko šo ceļu..

Ka "kas"? Apsaimnieko Madonas pilsētas dome, atbildīgais tehniskais direktors!

Ēku un teritorijas apsaimniekošanas daļa vadītājs

201 Pašvaldības izpilddirektors Āris Vilšķērsts +371 64860069 +371 29430460 [email protected]