Madars Zubergs - Krāpšana

Celtnieks/uzmetējs. 2016. gada 20. jūlijā parakstījām līgumu ( izlikās par SIA Būve MZ, bet beigās izrādījās privāts mikronodokļa maksātājs, kuram VID jau aizliedzis darboties ) par garāžas būvniecību. Termiņš 25. septembris. Samaksāju avansu par materiāliem un būvniecība tika uzsākta. Būvniecības procesā izrādījās, ka tāmē nav iekļauta ne grīda ne sienu siltināšana - par to noslēdzām papildus līgumu. Darbi gāja uz priekšu un ik pa brīdim tika iemaksāts avanss par nākošajiem materiāliem. Pienāca 25. septembris un 25. oktobris un būve ne tuvu nebija pabeigta. Arī 25. novembrī nekas īpaši nebija gājis uz priekšu. Visādas atrunas un telefona necelšana. Par materiāliem ir samaksāts. Materiāli nav piegādāti. Atrodot faktisko adresi nedaudz pastrādāja un tad atkal tika izdomāta jauna tāme ko vajadzētu papildus apmaksāt trūkstošos materiālus tā arī nepiegādājot. Finālā trūkst materiāli par apmēram 10 tūkstoši eiro, termiņi ir sen pārtērēti un nav cerību no viņa kautko atgūt.

Ja sanāk sadarboties ar Madaru Zūbergu, tad ieteiktu:
1) Īpašu vērību pievērst tāmēm - pārskatot tāmes par materiāliem tur brīžiem uzcenojums ir galvu reibinošs.
2) Nekādā gadījumā nemaksāt avansu.
3) Nesadarboties - grīdu lejot gribēja betonu liet bez putuplasta kautgan tāmē putuplasts bija.

Linki uz sociālo tīklu profiliem https://www.facebook.com/madars.zubergs/ ( spogulis - https://archive.is/JtFxd ), https://www.draugiem.lv/user/5233981/

Telefons 25360185 ( cik nu ilgi šis numurs būs aktuāls grūti pateikt )

BondsBonds 07.02.2017

Nu... Gribēji pa lēto - dabuji pa "lēto". Ja būtu algojis normālu firmu visu būtu dabujis.

B Baus777 02.02.2018

28240842 vina jaunais telefona nr tagad uzdodas par Madaru Bergu, pa laimi vinam nesanaca mani uzmest!