Madara Vīksne - uzmanaties!!!!

Gribu painformēt darba devējus , uzmanaties no šīs indivīdes,strādāja pie manis. Lasīja līgumu amata aprakstu ,ja viss esot skaidrs . Kā beigās izrādījās nekas nebija skaidrs,bet ko var gribēt ja ir 8.klašu izglītība! Viņa ir tik stulba ka neatšķir aplokšņu algu no skaidras naudas izmaksas. Nekādus standartus un noteikumus neievēro,nedod dievs viņai likt strādāt ...ticiet man to nožēlosiet!!! :) Aizskrēja uz Darba Inspekciju,tjip ieriebt :) nu neko man jau viss ar dokumentāciju kārtībā. Bet nu atlaista tika ar pantu,jo uzskatu ka šādas drazas tikai tā ir jāpārmaca.Būs sadzejots raksts Sūdzībās .lv ,jūsu vārdā tiks likti sludinajumi ,tiks veikti viltus taksometru izsaukumi...ko es varu piebilst-jo ātrāk sāks ārstēties ,varbūt izārstēs,bet cerība maza! par visu šo ir viens rezumē-šī persona un viņas kompānija izceļas ar savu trīspirkstu domāšanu! smiekli nāk,ja sūdzaties tad par tēmu un ar stabilu pamatu!

ilmaars 05.03.2015

Nu, tev kā darba devējam tā gramatika nav tā pati labākā. Laikam duraki pie durakiem strādā :)

M MadaraV 22.03.2015

Mani arī sauc Madara Vīksne (Tādas Latvijā ir itkā 5 personas reģistrētas ar šādu vārdu un uzvārdu), lūgums izdzēst rakstu pretējā gadījumā nepatikšanas var izvērsties lielas par vārda un uzvārda aizskāršānu. Savas ambīcījas un naidu turi pie sevis.