www.sudzibas.lv Madara 89 Ka ir tur stradat!

Sia Madara 89 noliktava Ādaži - Ka ir tur stradat!

Pastrādāju firma Madara89 Ādažu loģistikas centra, tiesa gan paldies dievam ilgi tur nestrādāju jo tādu bardaku vel redzējis nebiju, pastrādāju 2 nedēļas lai saprastu ka tu ir briesmas! Darbs ir neorganizēts, pienākumi sadalīti nepareizi, noliktavas priekšnieks Davis Gaigals ir nevis priekšnieks bet tā parodija, mēdz būt tā ka uzvedas ka maza meitenīte! Es nezinu kur skatās vadība redzēju vienu vai 2 reizes Vtb direktori Astrīdu Ozolu lai saprastu ka kartības tur nekad nebūs! Tajā noliktava ir labi strādāt tiem kuri nestrādā, jo tieši tiem maksa vairāk, respektīvi jo mazāk tu strādā jo vairāk pelni!!! Esmu redzēji ka cilveki dzer alkoholu darba vieta, paņem tur pat ari pielieto, ne tikai alkoholu! Lai cik dzīvoju praktiski tajā paša geografiskaja apvidu, tad ari zinu ka no tā zagļu kantora ari tirgo preci tādu ka alkohols, man izteica brīdinājumu par to ka aizgāju no darba 17.00, bet priekšnieks reti kad ierodas darba, un visu laiku brauc prom kad grib! Tur ir tāda ka patvaļa, cilveki uzvedas ka grib, runājot ar dažiem no tādiem ka es viņi teica "ja priekšniecība ir muļķi tad kāpēc to neizmantot". Negribētos jau ticēt ka pats galvenais priekšnieks Egils butka būtu sajūsma ja uzzinātu visu patiesību! Bet ari viņam neko nevar pastāstīt, jo uzreiz noliktavas priekšnieks tevi padara pa muļķi un viss! Par cik priekšnieks ir labs draugs visiem un ari Vtb direktorei, viņa viņu piesegs un ari līdz īpašniekam nekas nenonāks!!! Tāpēc tur nekad nekas nemainīsies kamēr nenoņems to meitenīte no priekšniekiem! Vēlu veiksmi madara89 un Egilam novēlu beidzot paskatīties kas notiek un pamainīt priekšniecību!

E

E Emmmsis 11.10.2016

Deretu tur darba inspekcijai paviesoties vai pvd vai valodas inspekcijai?

M Mmmmmmmmin 16.10.2016

Nu zinot ka maksā algas Madara 89 , tad jau vien jāpriecājas ka vispār kāds iet un strādā !

D Darbiniecins 25.07.2017

Uzskatu ka šīs sūdzība atbilst 100% tā un šī brīža situācijā Madara89, šobrīd noliktava ir "pārcēlusies" uz Dreiliņiem un apstākļi nav uzlabojušies, tieši otrādi pasliktinājušies.
Astrīda Ozola un Dāvis Gaigals slēpj no Madara89 vadītāka Emīla Butkas visu iespējamo ko vien var paslēpt, lai tikai izskatītos, ka noliktavā ir "spoži". No cilvēkiem, kuriem viņi nepatīk pamazām "atbrīvojas", samazinot algas, uzliekot sodus mistiskus, kurus pēc LR likumdošanas nevar piestādīt, līdz ko cilvēks ir "novests" tikt tālu ka vēlas pats rakstīt atlūgumu. Ar cilvēkiem kas nepārzin likumus viņi pasaka ka ir atlaisti (bez pamata, jo pamatojumi tiek nosaukti 100, bet neviens īsti līdz galam), bet iedod papīru ar aiziešanu pēc paša vēlēšanās, ko Jaunieši proti arī paraksta.

P Pigors3310 16.11.2017

Man garšo tiptop limonāde

M metoss 26.01.2018
slikta apkalpošana

apkalošana ir viduslaiku līmenī, klientus apvaino , un frāze - esmu viena veikalā un man nav desmit roku - super !

A Andris Vietnieks 21.02.2019
kāpēc nav atlaižu kartes

Gribēju tikai paprasīt kāpēc Jūsu tirdzniecības tīklā nav nodrošinājums atlaižu kartēm