www.sudzibas.lv Madara 89 Necilvēciska attieksme

Madara 89 SIA - Necilvēciska attieksme

Pret darbiniekiem izturas kā pret lēto darba spēku, algas mazas, netiek maksāts par dubultā par svētku dienām un par nakts darbu arī nemaksā atbilstoši nakts tarifam. Respektīvi strādā ar vienu likmi, neskatoties vai ir svētki vai nakts darbs.

Dr

Ar Arvis9999 24.05.2017

Man grūti spriest vai tautai ko izsaka Madara 89.
Vajadzētu pieminēt ,ka tā ir TOP vai cita zīmola veikalu ķēde vai viens konkrēts veikals utml.
Varbūt tur ir kāda vadītāja vaina, kā teikt vienkārši starpību pieliek sev pie algas visādi brīnumi notiek!
Nezinu kāda viņiem iekšējā sistēma.

Dr Drill 24.05.2017

Par veikaliem nezinu. Bet nu noliktavā par svētku dienām nemaksā dubultā un kur nu par nakts darbu kas ir 6 naktis pēc kārts

Ul Uldzaa 24.05.2017

ko par to saka valsts darba inspekcija un vid?

Dr Drill 24.05.2017

Darba inspekcija bija,apskatija kaut ko un ātri pazuda.

Da Darbiniecins 25.07.2017

Kad bija darba inspekcija? Bija VID un PVD kas apskatījās telpas un viss... darba inspekcija nav bijusi jaunajās telpās.

Dr Drill 27.07.2017

jaunajās telpās nav bijusi.