www.sudzibas.lv Madara 89 Darbinieku kvalifikācija

Madara 89 - Darbinieku kvalifikācija

Sakarā ar Covid - no darba tika atstādinātas Jāņmuižas veikala vadītāja maira un pārdevēja madara - nu esmu jau te tikai iegātnis - pirms 5 gadiem nopirku dzīvokli - bet ir dzirdētas runas par veikala likvidāciju zaudējumu dēļ... Arī, kā super pircējs, laikam, neesmu - joka pēc, paskaitīju - janvārī esmu atstājis 300 jevrikus... Bet kopš aizvakardienas - manas kājas vairs šajā veikalā nebūs.. Ja veikals ir pārkrauts ar ķīmiskām šokolādēm un citiem - piedodiet - mēsliem, bet nedēļu nav sīpolu, parastā cukura, tostermaižu utt... No 1975 līdz 1985-jam, savā laikā slavenā tirdzniecības uzņēmumā seū, vefietis, nogāju ceļu - no konditora mācekļa - līdz kadru daļas vadītājam, - 45 gadus esmu vadījis svešus un savus - veikalus, vairumtirdzniecības bāzes, ražošanas uzņēmumus... Bet piedodiet - ne katrs cilvēks ar kulinārijas skolas izglītību - var vadīt veikalu! Šodienas veikala vadītāja dara visu, lai veikals nobankrotētu un viņu slēgtu... Es - savā firmā - šo, darboni, - pat par sētnieci nepieņemtu! Nu nav cilvēkam ne mazākā jēga par tirdzniecību, biznesu utt. Viņai vispār nav nekāda sajēga par preču plūsmu, pirktspēju utt.. Dažas preces trūkst nedēļām, dažas tiek nocenotas - nepareizu pasūtījumu dēļ.. Pirms dažām nedēļām, glābjot pārdevējas, nopirku 4,5 kg fasēta biezpiena - plācenīšus ēdām 3 dienas, tikko 4 dienu laikā tika nocenots ap 10-12 litri saldā krējuma...0,5 un 0,25 iepakojumos... Bet elementāro preču - veikalā trūkst! Mairas laikā - spilvas tomātu mērces - bija vismaz 6 veidi - tagad bija dienas, kad plauktā, visā garumā - parastā mērce... Kurš viņu pirks? Mīļie mani - neļaujiet nogrimt veikalam - jo ja reiz mani dzen iepirkties uz Cēsīm vai Valmieru - nu nav man grūti 2-3 reizes nedēļā turp aizbraukt... Bet-kāda velna pēc - tad man pie mājas ir veikals?

10.02.2022

P Palīgs neskaidrajiem 10.02.2022

Man patika kā jūs pirkāties glābjot pārdevējas! Vairāk tādu pircēju! Izpērciet to veikalu tukšu! Un jūs izglābsiet pārdevējas uz visiem laikiem!

P Patiess Fakts 12.02.2022

teksts nonsens, sviests ko te rakstat,jevriki, ķīmiskas šokolādes.

L lilyy23@ inbox.lv 02.07.2022
Bojāta prece, attieksme

Nopirku krabju salātiņus. Bij skābi un nelāgi oda. Aizgāju uz veikalu kur pateicos par gardajām pusdienām maiņas vadītāja nevis pieklājīgi centās atrisināt problēmu, bet uzbļāva A KO MAN TAGAD DARĪT... " Brīnišķīga komunikācija"😡😡😡😡
Vienmēr ellīgi garās rindas.

S Sudzibas.lv Admin 03.07.2022