www.sudzibas.lv Madara 89 Darba laika neatrašanas uz darba vietas..

Madara 89 - Darba laika neatrašanas uz darba vietas..

Velētos paziņot to ka meitenes no TOP konditorejas pamet savu darba vietu atrak par darba laika beigam un klientiem nau iespējams veikt savus pasūtījumus vai ari iegadāties miklu jau pēc pulkstens 16:30 tur nevienas strādnieces nau.. lūdzu nemiet to vera..

07.10.2019

R

M Mego izmeklētājs 07.10.2019

Varbūt meitenes no konditorejas ceha sāk darbu pirms astoniem lai jūs astonos varētu iegādāties siltas maizītes? Astonu stundu darbdiena viņām arī beidzas ātrāk.

R rita19 07.10.2019

tais maizites nevienmer ir siltas,, un ari citreiz ir ari vakardienas preces tur..

D Dace Koltova 07.10.2019

Neticas ka nav citu darbinieku kuri Jums varetu iedot miklu ta nu gan nav.Veikala strada ari citi darbinieki var tak pajautat.

R rita19 07.10.2019

kapec man butu jajauta veikala darbinieciem ja tur ir jabut konditorem kas mani varetu apkalpot.. veikala darbiniecem sava darba pietiek un vinam nau jauznemas ceptuves darbs uz sevis vinam par to neviens nemaksa..

O Otis 07.10.2019

Tā arī nesapratu - no cikiem līdz cikiem viņas tur strādā?

R rita19 07.10.2019

vinam darba laiks ir no 6 rita lidz 18 vakara. bet vinas tur jau 17 nekad nau. un citi brauc speciali lai pasutijumus uztaisit bet nau pie ka.. jo meitenes tur nau.

Kolta 07.10.2019

Rita, latviešu valodā nav tāda vārda "nau", bet gan "nav", varbūt dzīvē noderēs.

R rita19 07.10.2019

paldies bet man kautka tas galigi neinterese,

Ventilators 07.10.2019

Kā klients var zināt kāds ir darbalaiks? Jo man šķiet par Rimi un Maxima saviem gaļas un salātu paviļjoniem darba laiku nenorāda...

R rita19 07.10.2019

darbalaiku var pajautat veikala darbiniekiem ka ari veikala vaditajam, atstajot sudzibas jums to pasaka

D Dace Koltova 07.10.2019

Norāda gan Rimi gaļas nodaļa strādā no 7-23 un Maximas no 7-23 ja veikalu darba laiki ir no 8-23 ja darba laiki ir piemeram no 8-22 tad darbinieki stradā no 7-22 .

A aicis24 07.10.2019

Tev ir visas iespējas iet tur strādāt un pamēģināt 12 stundas no vietas cept tās maizītes.Vēl pie tam par 400€ mēnesī.Kā maksā,tā strādā.

Vispār jau attalgojums ir 600 eiro

vispar jau attalgojums vinam parsniedz 600

O Otis 08.10.2019

o.. (popcorn)
Kurš nu solīs vairāk?
Intereses pēc gan apskatoties ko piedāvā tajos sludinājumos , tad labi , ja Rīgā ir tie 700 (uz papīra), kas gala rezultātā varbūt savēdo tos nedaudz virs 500 uz rokas.
Jūs gan to 600 pasniedzat tā itkā uzreiz ,ja 600 , tad miljonāres.

D Dace Koltova 07.10.2019

Jāvēršas tad pie veikala direktora ,lai sakārto tās lietas!Varbūt viņām mainīts darba laiks sakumā viss jānoskaidro.

D Dace Koltova 07.10.2019

Varbūt Jūs pati reiz šajā veikalā esat strādājusi un Jūs ir atlaiduši un tagad gribat nomelnot darbinieces ? Zinu dažus gadījumus bijušie darbinieki ari šeit izsaka savas sūdzības lai tikai citiem kaitètu jo viņus reiz atlaiduši no darba.

D Dalī 07.10.2019

NAU raksta ar ''V'' ,tātad NAV. Taisi mīklu pats/ti.

O Otis 08.10.2019

Kušs, visu mūžu nodzīvojusi un nav pratusi ne mīklu iemācīties uztaisīt , ne kūku uzcept... kāds vēl tur ''naV'' :D