Firma Madara 89 - algas

Vai drīkst nemaksāt pārdevējām, par nakts stundām, par inventarizācijām, jo veikala atlikuma uzskaite tiek veikta pēc veikala slēgšanas, un ilgst lidz pat 05-06.00 rītam?????un otrā dienā jāstrādā 12st????
Kurš maksā par svētku st.???Darba devējs, vai strādnieki no savām algām????Jo mēn., kad ir svētki, krietni samazina st, tarifu, lai varētu samaksāt par svētku dienām.Lidz ar to piem.par decembri, vai jūniju, kad iekrīt visvairāk svētku dienu pārdeveja saņem mazāk, nekā parastajā mēnesī, bez svētku dienām?????Cik tas ir likumīgi???

Komentāri (7)

L Linda 18.07.2010

Sobrid Latvijas "uzmeteejiem"ir zelta laiks.Uznemeji pieradusi laikus nemaksat algas, pat vispar jau nemaksaa, kriize.Palikusi nekauniigi.Pa to laiku ir vairums visvisaadu inspekciju, kas sanem naudu un neko nedara.Sanem arii ne mazus kukulus no sitadiem "uzmeteejiem".Mes dzivojam zaglu valstii, kur likumus perk un pardod un tuvakaja laikaa nekas nemainisies.Bet augs miljonaaru skaits, jo tikai Latvijaa var atlauties nemaksat par padarito darbu!

Z zane liepina 18.07.2010

Tā jau šis firmas saimnieks pelna!Samazina darbiniekus, samazina algas, bet darbi mazāk nepaliek, tieši otrādi...uzkrauj uz nabaga pārdevējām vēl, ...velc to vezumu, ja ne ...Paši ceļ un būvē jaunus veikalus(gadā vismaz divus)Pagājuša gad decembrī atvēra Aizkrauklē veikalu, Valmierā Burkānciemā uzcēla pavisam jaunu veikalu.Tas viss uz samazināto algu un darbinieku rēkina..Pārdevēām jau nevajag ne ēst ne apģerbties, ne bērnus pabarot, lai dzīvo un velk savu dzīvību kā bomzīši...lai smaida kaprīzajiem pircējiem.kuri vienmēr uzskata, ka tiek apkrāpti, bet ne jau pārdevēja vainīga...Vainīgi ir tie augšā, kuriem nerūp nekas cits, kā tikai pelnīt, pelnīt...raust, raust, , , kaut pāri līķiem...Skumji...

A Aste 18.07.2010

Ļoti skumji un vienlaicīgi pretīgi lasīt TIEšI KOMENTāRUS par pelēko peļu grūto kalpa likteni.
Sabīnei iesaku saņemties drosmi ne tikai rakstīt netā, bet aiziet un izrunāties ar vadību. Saprātīga vadība darbiniekus, kas prot izteikt savu motivēto viedokli - vienkārši - ciena.

L Linda 18.07.2010

Man ir drusku citads darbins, ari vadiba uzkrava pa velti 3 pienakumus uzreiz, par piemaksaam neko dzirdet negrib:(Runajamies, nesaprata, PASAKA TIESI-DARBU NAV, STRADASIET UN KLUSEESIET.Pasutiju sos dirst un noveicaas ar labaaku darbu.Vajag zagliem dot pretsparu, nevajag ciest un vergot, jo tapat sie jus necieniis nekad.

I Inese 19.07.2010

Astei- Tev nav taisnība ! Gudrīšus šobrīd atšuj momentā, atradīsies, kas strādās un klusēs, pat, ja saprot, ka čakarē.

G guliks 19.07.2010

Madara jau no laika gala čakarē un ne tikai pārdevējas. :)

Z zane liepina 19.07.2010

Aste, vai domā, ka nav runāts, ????Jāuzklausa, cik tagad grūti laiku, nodokļi.utt, bet tai pašā laikā tiek atvērti arvien jauni veikali...kur loģika?????Un pārdevējas redz, ka apgrozījums ne par latu nav krities.Varbūt uz doto brīdi daudzi paciešas, bet tas ir tikai laika jautājums.Kas nāk uz veikalu strādāt, vai nu jaunas zaļas meitenes, kuras nekur citur bez pieredzes neņem, vai vientuļās māmiņas, kurām kaut kur ir jāstrādā, vai pirmspensijas vecums.Cik daudz ir tādu, ar pieredzi, uz rokas pirkstiem var saskaitīt, Pirmām kārtām jādomā par strādnieku, lai viņam gribas nākt uz darbu, lai gribas smaidīt pircējiem...Un kur tas redzēts, ka pārdevējas pašas sev maksā par svētku dienām?????

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes