www.sudzibas.lv Mācību un konsultāciju centrs ABC Atlaižam, komplektējam jaunus

Mācību un konsultāciju centrs ABC - Atlaižam, komplektējam jaunus

Labdien!

Mācību un konsultāciju centrs ABC ir privāta izglītības iestāde, kas dibināta 2001.gada nogalē.

Mācību centra ABC mērķis ir - "veidot ilgtermiņa sadarbību, izprotot Jūsu uzņēmuma vajadzības atbilstoši tām nodrošināt mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus nepieciešamo zināšanu un prasmju apguvei".

Šobrīd mūsu uzņēmums ir veiksmīgi atlaidis vai atvaļinājis uz neatgriešanos lielāko daļu darbinieku neizmaksājot pēdējā mēneša algas, pienākošos atvaļinājumu, jo uzņēmuma vadībai, t.i. Renāram Krūgaļaužam un viņa draudzenei - Rudītei Paurei pietrūkās naudas, tāpēc, ņemot vērā esošo darba tirgus situāciju, esam uzsākuši komplektēt jaunu komandu. Mums ir laba sadarbība ar profesionāliem speciālistiem gan apmācību, gan finanšu konsultāciju jomā, kuriem maksājam aploksnē un uzturam ar tiem regulārus sakarus. Ja arī Jūs interesē saņemt algu aploksnē, cerēt par jaukām prēmijām, baudīt ideālus darba apstākļus Rīgas centrā un uzklausīt satriecoši jauku priekšnieku negācijas, melus un solījumus, aicinām piebiedroties mūsu jaukajai komandai. Mūsu izsludinātās vakances SIA Mācību un konsultāciju centrs ABC, kā arī saistītajos uzņēmumos - SIA Livland, SIA Media Control, SIA Livland Būve variet atrast www.vakance.lv un citos darba meklēšanas portālos.

Uz saredzēšanos,

Jūsu lieliskā, jaunā komanda

R

R Renārs 16.10.2008

:) Rudīt, tu aizmirsi nosaukt vēl vienu mūsu uzņēmumuu - Smart energy... ;) Tā nedrīkst!!!

R Rudīte 08.11.2008

Sveika, Diāna Liepiņa!

Es domāju, ka tavs intelekts un spēja dzīvē saredzēt likumsakarības ir augstāks.
Pirmkārt, precizēju, ka ABC komandā es nedarbojos. Tapāt nebiju šī uzņēmuma vadītāja un, šī skaistā uzsaukuma autors arī neesmu es, negribu piesavināties svešas autortiesības.

Otrs precizējums, ABC darbiniekiem algas netika un netiek maksātas aploksnē un to arī tu ļoti labi zini (ja vien būtu spējīga būt kaut nedaudz godīga)! Tas pats attiecas uz nesamaksātajiem atalgojumiem - gribēju, lai precizē, kurš tieši nav saņēmis un kuram netika izmaksāta atvaļinājuma kompensācija u.c. viņam pienākošās samaksas?

Treškārt, jauna komanda uzņēmumā netiek komplektēta! Jo tu varbūt neesi tik informēta, ka ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā ir krīze un lielākajā daļā latvijas uzņ'ēmumos un iestādēs tiek samazināts darbienieku skaits. Es ceru, ka tu lasi avīzes un seko līdzi jaunākajai informācijai, jo, cik atceros, plāno nākotnē būt uzņēmēja. Par šo lietu gan stipri ieteiktu tev padomāt, ņemot vērā tavu rīcību un spriestspēju, diez vai tur kaut kas prātīgs sanāks!

Cetrutkārt, par kādām negācijām, meliem un solījumiem tu runā, ja tevi teju pazīstu un runājusi ar tevi esmu varbūt 3 reizes. Varbūt tu biji domājusi citu priekšnieku?

Piektkārt, atgriežoties pie komandas atbrīvošanas, tad tur gan tev ir daļēja taisnība (tā laikam bija mūsu trešā reize, kad ar tevi tikos...), bet varbūt vari mani pakonsultēt, jo cik noprotu esi gana talantīga un zinoša uzņēmējdarbībā, kā man vajadzēja rīkoties, ja uzņēmums ar fantastisko komandu tika novests līdz bankrotam? Administratīvais personāls bija fantastiski liels uz apgrozījuma fona ...

Sestkārt, gribēju tevi painformēt, ka, kā jau iepriekš rakstīju, jauna komanda netiek komplektēta, jo, lai cik dīvaini tas neliktos, palikušie darbinieki nodrošina tādu pašu rezultātu, kā tu un visa bijusī komanda kopā! Par kādām prēmijām tu runā?

Aizmirsi arī piebilst, ka paspēji izskraidīt visas iespējamās instances (kā VDI), lai nu vismaz kaut kādā veidā ieriebtu uzēmumam. Diemžēl nāksies tevi sarūgtināt - bez rezultātiem...Un vienu es nesaprotu, kur tev ir tik daudz laika un enerģijas, ko veltīt visām šīm negācijām?

Vienu gan es tev kā "nākamajai uzņēmējai" varētu ieteikt, viss jau būtu labi, ka esi tik agresīva maksimāliste, bet, Diāna, esi godīga un, ja kaut ko raksti, raksti vismaz patiesību, bet nemelo. Tāpat iesaku neslēpties aiz segvārdiem, jo tev taču nav par ko kaunēties, tu taču zini, ka raksti tikai un vienīgi patiesību!

Savukārt, darba devējiem ieteiktu uzmanīties no šadiem darba ņēmejiem!

Ir viegli aiz segvārdiem apmelot un nonicināt visu, bet nepietiek drosmes to rakstīt atklāti, tas ir nožēlojami!

Ar cieņu, Rudīte (šoreiz īstā)

A Aleksandrs 08.11.2008

Istai Ruditei patiesiba acis grauz, vai?

Q qwerty 16.12.2008

Rudīt, tā nebija D.Liepiņa, kas to rakstīja.. sviests.. :DD

S ss 08.01.2009

katrās tenkās sava patiesība!:D

P PeksisnoKurzemes 04.01.2011

Izskatās pēc kārtējās vistas kas sēžot un švitinot kājas grib saņemt lielo kāpostu . Jebkurš lohs un diedelnieks šajā portālā var noriet bez pierādījumiem citus cilvēkus un firmas.
Cilvēki pamostaties haļava ir garām jāsāk beidzot strādāt.

A Anna no Rīgas 27.01.2012

Nez kāpēc vēl jo projām notiek darbinieku rotacija, arī kādreiz strādāju vienā nošiem uzņēmumiem.

Kād kādā no sapulcēm uz visiem bļāvā, ļoti skaļā un pretīgā balsī, citēju:
"Jūs visi esat pilnīgi idioti un stulbeņi, laikam es (R.K) emu vienīgais šajā telpa ar augstu intelekta līmeni..." nolemu šo uzņēmumu pamest.

Dārgie darba meklētāji, ja gribat izbaudīt un pasmieties par šādu vadības sistēmu, varat iet kādu laiciņu pastrādāt. Tur neviens darbinieks nepaliek ilgāk par pus gadu