LV RU
www.sudzibas.lv Mācību centrs lapa Valsts valodas diskriminācija

Mācību centrs lapa - Valsts valodas diskriminācija

Es biju iestājies šajā mācību iestādē solas jūrniecības kursos. Grupā bija visi krievu tautības cilvēki es vienīgais latviski runājoš.
Pasniedzējs ar grupu bez manas klātbūtnes vienojās ka kursi tiks vadīti krievu valodā.
Kā man kā pilsonim justies šajā valstī ja es pat kursus nevaru nokārtot latviešu valodā

Ja

Komentāri (8)

Оккупант 21.01.2019

Jūms jānak uz kursiem par tiesu izspilditāju. Ko jūms darīt jūros? Tur bla bla bla nav vājadzīgs. Vajag sapratīšana, bēt tiesu izspilditājiem sapratīšāna nav vajadzīga.

Ad Adnilinda 21.01.2019

Un Jums jāiemācās pareizi rakstīt (: Citādi izskatās, ka nekur Jums nav iespēja strādāt ar šādu saprašanu.

Оккупант 21.01.2019

Es stradāju ar tiesu izspilditajiem un man nav jāmekle darbu

Оккупант 21.01.2019

No tādiem (ties/izspild) var viss pardot pa 0.01 centu un tā pat arī nopirkt pa 0.01 centu. Vīsdrīzāk kā "Titatnīk"a bija gastrabaiteri arī ar iespēju vienkārši braukt, nē bēt pēldot pa jūros.

Tu Turkey901 21.01.2019

Laikam atliek nožēlot, ka nepietika saprašanas jau ātrāk sākt mācīties valodas. Strādājot uz kuģa latviešu valoda visdrīzāk būs pēdējā valoda, kura Jums varētu noderēt.

NeWVeL 22.01.2019

Vajag macit krievu un anglu!

2 2 mate 28.01.2019

Es ka jurnieks, gribu pateikt, vajag macit krievu un anglu ja gribi stradat jura

Pi Pixy 28.01.2019

Kā lai respektē šo latvieti, ja pat nav spējīgs pareizi noformulēt un gramatiski pareizi izteikt savas domas?! Kauns par tādiem latviešiem, kas ne savu dzimto valodu zina kā latvietim pienākas, bet vēl ir izdomājis, ka ir tiesīgs nosodīt, kādu mācību iestādi... Pirmkārt, cilvēks devās mācīties uz starptautisku skolu; otrkārt, kaut vai atverot šīs mācību iestādes mājas lapas vietni ir skaidrs, ka pašam ir jāpainteresējas, kādā valodā notiks apmācības, kā tiek grupas veidotas, un treškārt, varbūt vajag laicīgi ierasties uz kursu sākumu, kad parasti pasniedzējs izrunā ar grupu mācību procesa jautājumus?! Ja nu gadījumā ieradās vēlāk, tad pēc lekcijas varēja pieiet pie pasniedzēja vai mācību iestādes atbildīgā un pārrunāt kursu darba valodas niansi? Uz šo laikam drosme nebija, bet sēžot dīvānā nogānīt mācību iestādi ir ui, kāda dūša un varēšana.

Mīļais cilvēk, ja vēlies dzīvē ko sasniegt, realizēt starptautisku karjeru, pelnīt labi - tikai ar latviešu valodu, kādā vietējā pīļu dīķī nekas nesanāks; jau labu laiku starptautiskie uzņēmumi izvēlas Latvijā atvērt filiāles, Latvija ir centrs daudziem biznesiem, bet par to nav viss jāsaka paldies latviešu valodai; paldies ir jāsaka tiem, kas novērtē valodu zināšanu nozīmi ikdienā un to, ka bez krievu, angļu un vācu valodas, kā minimums, neko nesasniegsi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes