www.sudzibas.lv MA-1 Dators - serviss

MA-1 - Dators - serviss

Portatīvais dators nestartējās. Viņi diagnosticē baterijas vainu... uz jautājumu: kāpēc tad nestrādā ar vadu (pieslēgts elektrībai), atbilde šokē: "beigta mātes plate!" Viņi piedāvā sataisīt par apmēram Ls150. Kā beigās izrādās (un vainu noteica cits servis), ka strāvas pievades vadam kabelis zem izolācijas uz īso sagājis... Remonts man beigās izmaksāja 10cm izolācijas lentes... tas ir apmēram 3 santīmus...

č Čoms 19.03.2011

Tā taču ir Latvija!

O o 21.03.2011

firmu neatceros, bet ir bijis gadījums, ka kādā firmā remonts ar plates nomaiņu par 100, - latiem (klients tomēr nepiekrita to darīt, paveicās) galu galā izrādās 1 vadiņa pielodēšana :P

R R 21.03.2011

Tu esi viens no retajiem kuru MA1 neizdevās apčakarēt. Sveiciens MA1 kretīniem, kādā dienā par šāda veida gājienu var arī tikt saņemts pa pauri.

Z zinātājs 03.05.2011

Neadekvāts meistars varētu diagnosticēt plates vainu, jo nestartēšanās no pirmā skata parasti liecina par plates barošanas ķēdes izbeigšanos, bet ne par to bazars, remonts tur sanāk max 70ls. 150ls paprasīt ir vienkārši idiotisms. Tākā, ne tikai nekvalitatīvs serviss, bet arī krāpniecība.

R Roberts 14.07.2011

Nezinaju problēmas, kamēr nesapinos ar šo firmu.Nevienam neiesaku tur nopietni iepirkties.