MA-1 DATORI

Nepeerciet neko shajaa iestaadee. Visas cenas tur ir nesameeriigi augstas un serviss arii nekam neder. Saluuza maatesplate un uz remontu vedu 3 reizes un joprojaam ir kaut kaadi gljuki. PIEVEERSIET UZMANIIBU TAM KA VINJI VISOS DATOROS PIEDAAVAAA INTEGREETAAS VIDEOKARTES UN CENA IR VEEL LIELAAKA NEKAA NORMAALOS SALONOS AR LABAAAM VIDEOKARTEEM!!!!

I

A Armands 16.12.2003

Nu tas jau nu gan ir sviesc ka visi datori ar iebuvetam Vkarteem, tikai kurs tad ir normaals salons , ja jau visi parejie ari chite ir varbuut Vikands :)))))

A Arturs 05.01.2004

Es pats esmu pircis datoru šajā firmā, un galīgi neteiktu, ka tas būtu sūds. Videokarte šim datoram arī nebija integrētā. Cena arī es uzskatu, ka bija atbilstoša!

T Titan 20.02.2004

HEHEHHE! Lasiiju atsauksmes par visaam firmaam. Nevar buut taada firma kura visiem patiktu. HE tad jau tas buutu aizdomiig! Shitie viisi breecoshie cilveecinji ir taads mazaakums ka bail!!!

K Kārlis 15.05.2009

uh kāds urla ir šī teksta autors :D forša firma un arī uzņemas daudzu bankrotējušu firmu saistības sakarā ar garantijas maiņām. Forši ...es tik labu varu par šo firmu teikt...pārdevējs puisis tur baisi advancētais ...servisā meituks ļoti atsaucīgs un pretīmnākoš...vairāk tādu kā MA-1 :D