www.sudzibas.lv M. A. R. K. S. S SIA Darba algas drošības tehnika

M. A. R. K. S. S SIA - Darba algas drošības tehnika

Nekad ne piekrītiet sia M. A. R. K. S. S darba piedāvājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem. Darbs tikts veikt ļoti rupji tranšejas tiks aizbērt as ar neparedzētiem materiāliem. Visas pārbaudes tiks izpirktas drošības tehnika ne kāda. Darba algas vieta labāka gadījumā jums izmaksā 100 euro. darba izteikšanas gadījumā jūs par pēdējo mēnesi nesaņemsiet neko. Kaut gan nodokļos uzrāda ka maksājuši pastāv dubultā grāmatvedība kura tiek algota atrodas Iecavas komunāla saimniecība.

Papildināts Grizlilacitis 02.10.2019

Nekad ne piekrītiet Sia M. A R. K. S. S DARBA UN SNIEGTAJIEM PAKALPOJUMIEM DARBS TIKS VEIKTS NEGODĪGI AR PABI4SIEM MATREALIEM NEIEVĒROJOT NEKĀDAS DROŠĪBAS TEHNIKAS ALGA NETIKS IAKSATA LABĀKAIS 100 EURO DARBA UZTEIKSANAS GADĪJUMĀ ALGU NEREDZĒSIET VISPĀR ŪDENSVADU TRANŠEJAS TIEK AIZPILDĪTAS AR BŪVGRUŽIEM KUR GAN SKATĀS BŪVUZRAUDZĪBA VIS TIEK UZPIRKTS KAUT NODOKLI SOCIĀLĀS GARANTIJAS UZRĀDA KA MAKSĀJUŠI IK MĒNESI BET ALGA NAU. PIEKOPJ DUBULTO GRĀMATVEDĪBU KURA TIEK ALGOTA IECAVAS KOMUNULA SAIMNIECĪBA. DARBA DEVĒJS TAS PATS NO IECAVAS KOMUNĀLĀS SAIMNIECĪBAS PRIEKŠNIEKS JĀNIS FELDMANIS UN DIDZIS DTEIJETS VALDES LOCEKLIS