www.sudzibas.lv LV Sāku nožēlot

LV - Sāku nožēlot

Sāku nopietni noželot, ka esmu šajā valstī piedzimis:(
Pirmkārt-nepietiek ar idiotisko krizi, ka naudas nekad nepietiek/nerunājot par Eiropas līmeni/,
Otrkart-tu neko nevari labu šeit nopirkt, jo neko pie mums neražo.Ko ieved no ārzemem, tad ir pasakaini dārgs,
Treškart-daudzos ārzemju veikalos nevari neko nopirkt tikai tāpēc, ka uz Latviju nepiegādā neko!
Sakiet lūdzu, vai točno te ir tada cuhņa, ka pat no Anglijas nevar gandrīz neko nopirkt?Es izmocijos no amazon.com, man atteica, kaut gan ģeogrāfiski tā kā mēs arī būtu Eiropā.Tad visu vakaru mekleju savu preci pa dažādiem veikaliem, atradu, ka ir Anglija daudzās vietās, bet nevaru nopirkt, jo uz tejieni neko nepiegādā :(

H

Mamma 10.11.2009

Meitenes ne to vien var samacities slimniicaa. Paguli Pufa needelju slimniicas koridoraa un aatri apguusi visas jaunieshu leksikologijas niances. Rupji gan tur neviens nelamaajaas .

Mamma 10.11.2009

Ah, piemirsu par pankuukaam runaajot, Bljin gan esot tagad pats modernaakais lamuvaards nevis n.. un b.. .

Mamma 10.11.2009

Hi hi jauniibas eliksiirs sleepjas slimniicas eedienaa, galvenais neeest neko citu tikai to ko pasniedz no slimniicas virtuves. Pirmkaart regulaara un biezja veederizeja garanteeta, otrkaart 15 - 20 kg zaudeesi nemanot .

P pufa 10.11.2009

Liekas, tu reiz sūdzējies par to lieko svaru, nu, tad jau būsi atguvusi šmaugumu. Atsūti man ar kādu bacili, lai varu pagulēt slimnīcā, pie diplomdarba sēdot riepas uzvulkanizējušās, ka vienā otrā apģērbā vairs neielīst un vaigi ar no pakauša puses manāmi, derētu nomest. Strādāju it kā sabiedriskā vietā, kur tagad neiesaka apgrozīties, bet kā nelīp klāt nekas tā nelīp. Vai tad slimnīcas pilnas ar jauniešiem, jebšu praktikanti tev to leksiku samācīja?

Mamma 10.11.2009

Slimniica pilna jaunu skukeenu kas skrien pa pasauli ar pliku muguru, maz eed bet daudz smeekee. Cik tad tur vajag lai sakertu ne to vien. bet es protams tagad juutos daudz labaak bez saviem liekajiem kilogramiem. Bet tapeec jau uzreiz nav jaasaslimst, redz tagad ar aciim mas galiigi svaki. Bija mums taads smuks dakteriits kas teica ka visas kaites miilestiiba aarstee.

P pufa 10.11.2009

Nu tad jādodas, tev, mīlas meklējumos. Kaut gan pavasaris ir tas, kad mīla lien pa visiem galiem laukā, jācer, ka rudens drēgnais un ziema saltā ar nebūs skopa.

V veselibaunskaistums.lv 10.11.2009

ko Latvijaa nerazho?
ienaac www.veselibaunskaistums.lv
viss Latvijaa razhots un no Latvijaa ieguutaam izejvielaam!

K Kate 21.11.2009

Tu tikko to pamanīji??? Tas ir iemesls, kādēļ pēc 2 gadiem es no šīs, atvainojos "sūdu bedres" braukšu prom... Bet pašlaik, drēbes pasūtu tikai internetā!!

H Hugo Djego 21.11.2009

Jā, es ar te cīnos ar pasūtījumiem.Esmu te http://www.sexstrokes.co.uk/2009/07/taylor-wane-vibrating.html atradis labo lelli beidzot.Arī man nekas nespīd :(
Viņi tikai visu sev tie angļi :(

P pufa 21.11.2009

Vauuuuuuuuuuu! Kapteinis beidzot pie apvāršņa, kaut gan liekas, ka tas var būt da jebkurš no mums te tusētājiem...

D devo4ka 21.11.2009

...atkal tas vaaajpraatiigo barinsh nolasiijies kopaa un gudri spriedeleee...

H Hugo Djego 21.11.2009

Psrs, tas nav vājprātīgo bariņš, bet gan tautas zieds, kas ved diskusiju par demogrāfisko situāciju valstī! Tā kā lūdzu stāvi pie ratiem!

P pufa 21.11.2009

un tevi tas bariņš tā pievelk, tā pievelk, ka to vien dari, ka vaktē, kur lasās.

M max 16.12.2009

Pilnīgi piekritu! Pašam ir iespēja salīdzināt cenas Rīgā un Lielbritānijā, un izskatass viss ļoti drūmi...
Latvijā pardod vai nu dargāk, vai/un vecus modeļus vai/un nekvalitatīvo preci, tas ir fakts =(
Ir arī tādi brendi, ko Latvijā oficiāli neimportē, piemēram The North Face, vai Apple...

A ainars 22.01.2010

Piekrītu, ka šeit nevar neko normālu nopirkt.Itkā firmas veikalu papilnam, bet izvēles nekādas

I irina 19.02.2011

palasiet calis.lv, tur 'mamiņas raksta kur, ko un kā pasūtit!