Lux auto profi SIA - Slikts serviss

SIA “Lux auto profi” Rīgā, Jūrmalas gatve 16,
Man notika ceļu satiksmes negadījums notika 2017.gada maina , apdrošinātājs “InterRisk Vienna Insurance Group” AAS aizutīja SIA “Lux auto profi” veikt remontdarbus, SIA “Lux auto profi” veica ļoti ilgi pēc apmēram mēneša atbraucot pakaļ un parakstot pieņemšanas nodošanas aktu un samaksājot pašrisku, man atdeva manu automašīnu, bet ne čeku ne kvīti par pašrisku neiedeva, tā kā mašīnai bija sasists vis kreisais sāns, bet pārējais bija bez bojājumiem, es pārliecinājos ka automašīna ir kartībā parakstīju pieņemšanas nodošanas aktu, kad aizbraucu prom, konstatēju ka nestrādā MMI vadības bloks, piezvanīju uz servisu, kuri man pateica, lai es atbraucu un viņi saremontēs, es uzreiz atvedu automašīnu, tā kā SIA “Lux auto profi” nevarēja sataisīt MMI vadības bloku viņi vērsās pie citiem servisiem, to es uzzināju no Audi auto centra “Moler Lidosta”, ka automašīna esot bijusi pie viņiem un viņi veica diagnostiku, bet es atļauju neesmu devis izmantot manu automašīnu citos servisos.
Apmēram pēc pus otra mēneša man tas apnika es paņemu savu automašīnu no servisa uz pāris dienām, ar norunu, ka atvedīšu atpakaļ uz servisu.
Bet man atkal notika ceļu satiksmes negadījums, automašīnā ieskrēja stirna, es piefiksēju valsts policija un griezos pie apdrošinātajiem, un viņi atkal ieteicāt griezties pie SIA “Lux auto profi”, pēc remontdarba pabeigšanas, telefoniski aprunājoties es sapratu ka automašīna ir pilnībā gatava un vis tika sataisīts, tika sarunāts, ka automašīnu es savākšu nākošajā dienā, kad atnācu pakaļ es konsttēju, ka mašīna nav pilnība sataisīta, tas ir saskrāpēts kreisās puses durvis un kreisās sāna aizmugurējais stikla rāmis puses, ir sabojāti abi loga stikla tīrītāji, labais priekšējais lukturis atšķīrās no kreisā, ir lielas atstarpes, labās sāna priekšējais spārns novietots nepareizi ar atstarpēm, iesēžoties salonā, kur bija drausmīgi netīrs, pārbaudot MMI vadības sistēmu, konstatēju ka viņš nav pilnība saremontēts, mūzikas sistēma strādā tikai kreisajā pusē. Aizbraucot no servisa pēc 100 metriem man uz paneļa iedegās air bag un check enžel.
Griežoties pie servisa darbiniekiem, viņi atbild, ka nav mūsu darīšana,

Dainis 04.10.2017

Vienīgais loģiskais jautājums, kas man radās ir vai jūs arī kādreiz mēģināt izvairīties no pretim braucošajiem, skrienošajiem objektiem? Vai vienkārši ''Pišat taisni" ?

Работяга 04.10.2017

No objektiem nevar izvairities, ja tas ir kaut kada stirna tad vina neparei caur celu bet parlec.. un ja brauc nakti un vina parleks tad bus sadursme.. vienigais cik procenti bus bojajumi masinai...

Dainis 04.10.2017

Un nopietni ''Lux auto profi SIA'' ? Jūs kur, pie bandītiem apdrošinājāt auto? :D