www.sudzibas.lv Lursoft IT Slikts Darba devējs

Lursoft IT - Slikts Darba devējs

Agrāk tur darbojos. Nemūžam neiesaku iet strādāt uz Lursoft. Čūsku kantoris. Cik zinu, pat Krīzes laikā neviens tur nevēlās strādāt.
Pastāv armijas variants kā - Djedovščina. Tukši solījumi. Vēlas iegūt kvalificētu darbaspēku par smieklīgu samaksu.
Melo darbiniekiem. Pieļauj nepiedodamas kļūdas. Bļauj uz darbinieku. Demotivē darbiniekus.

Paglābiet sevi no begtiem nerviem un sāpošas sirds - no tās vietas labāk iet ārā pa durvīm, nekā iekšā.
Nenosirmojiet jaunībā!

Z zb 14.07.2009

Es arī esmu dzirdējis briesmu lietas par Lursoftu. Kādreiz esot bijusi ideāla darba vieta, bet, kad pagājušā gadā pie varas nāca trīs sievietes, viss sagriezies ar kājām gaisā. Darbinieki dzīvo uz vieniem antidepresantiem, daži jau ir spiesti ārstēties.

T Taisniba 14.07.2009

Jā, tur strādājot var skaitīt naglas, kuras tiek dzītas zārkā.
Jo vairāk Tu mēģini pretoties un ko ierosināt, lai situācija uzlabojas, jo vairāk naglas iedzen.
3 sievietes, kuras tur ieceltas, veidot labu kolektīvu nemāk, tikai izjaukt. Drīzāk no vārda - kolektīvs- nesaprot pat ko tas nozīmē, vai tādu iespējams nav dzirdējušas.
Lursoft IT = Aitas LV !

pretīgi.

H haha 03.08.2009

Nu puisis M., kas tika izmests no firmas par firmas izmantosanu personigam vajadzibaam iipasi centies, no vienas IP adreses sarakstit anonimas glupibas. Acimredzot, vinam daleja taisniba- sedet Lursoftaa ir tik izdevigi, ka menesiem var zagt, bet pec tam menesiem nevar atrast darbu citaa kompanijaa. Ta tiesam ir vadibas nolaidiba, ja neko neprotosus slaistus pietur tik ilgi-

D dainis 07.09.2009

te izskatas drizak, ka vienīgie slaisti un neprasas ir vadiba. Kas nemak vadit uznemumu un no vadisanas saprot tik daudz cik "aizmizt garam podam".
man liekas, ka vini tur arii atlaida visa marketinga dalu ar vaditaju prieksgala -
Uznemuma vadiba laikam tik "gudra", ka nu daris pati gramatvedibu+marketingu+tirdzniecibu+produktu izstradi+apkopeja darbu...

Laikam ta dazi labi pateicas saviem darbiniekiem
gan jau slaucis slaucis gridas un beigas nolaidis ari sevi podaa...
Uj, ka tik to jau nav izdarījuši...

Lai jau visiem labi iet!

G gundega 12.01.2010

Cik lepna biju, kad sāku tur strādāt, tik pat lepna esmu tagad, ka aizgaju. Sabojāti nervi, atmiņas... teikt ir daudz ko, bet vai tam ir jega? Mēģinājumi runāt, lai kkas mainītos, beidzās ar tekstu- " Te nebūs nekādas pašdarbības" ... nekādas personīgās attīstības, personīgā viedokļa... riebjas atcerēties. Tik viens labums - kā ieraksts CV.

A Anita 23.04.2010

Varu apgalot 100%, ka ir jau daļa taisnības, taču viss augstākminētais ir 100 x pārspīlēts! :)

A Anna2000 20.09.2013

Saskāros ar to ka uz e-pastu nosūtītais līguma paraugs nesakrita ar reālo! Ļoti nesmuki.

K Kretīns 19.10.2013

Ko jūs gribat no sievietes, kura savu bērnu pameta un maukojās apkārt.Tikusi ne tālāk par šuvējas-motoristkas izglītību un viņa mācēs vadīt? Ha, ha, ha!

P pastala 20.08.2014

Nav jau dūmi bez uguns, kā mēs visi zinām. Uzņēmumā tik tiešām strādāt ir grūti, ja vēlies sasniegt mērķus un nodrošinat labu kvalitāti pakalpojumam/produktam. Vadība kvalitāti atbalsta tikai mutiskā līmenī, savukārt rīcība un pieņemtie lēmumi rada pretēju efektu. Varu apstirināt, ka vadība tik tiešām regulāri sola un neizpilda, melo un demotivē. Brīžiem nevar saprast, tas ir stulbums vai apzināta rīcība. Mīļā vadība, ja Jūs domājat, ka sporta spēles reizi gadā liks darbiniekam aizmirst visas negācijas un motivēs, tad stipri maldāties. Problēma ir pārāk ielaista un par motivēšanu jādomā nopietnāk.
Lursoftā nav ko darīt darbiniekam, kas orientēti uz izaugsmi un inovācijām, jo tur tas nav vajadzīgs. Produkti tiek izstrādāti pavirši, nekvalitatīvi, neglīti.
Tas, kāpēc esošā vadība tur vēl strādā, pieņemu, ir lieliskās spējas "uz ausīm karināt makaronus" uzņēmuma īpašniekiem. Tas ir jāprot! Malači. :)
Īpašnieki, atveriet acis un paskatieties, kas notiek. Skatieties darbos, neklausieties vārdos, jo neapgāžams attaisnojums vadībai vienmēr būs (lielākoties samelots, "izzīsts no pirksta").
Kā jau ir minējis kāds cits, uzņēmumā ir ļoti liela kadru mainība. Vai tas nav pietiekams iemesls, lai sāktu domāt - KAS PAR LIETU???​