www.sudzibas.lv Lursoft IT Slikts Darba devējs

Lursoft IT - Slikts Darba devējs

Agrāk tur darbojos. Nemūžam neiesaku iet strādāt uz Lursoft. Čūsku kantoris. Cik zinu, pat Krīzes laikā neviens tur nevēlās strādāt.
Pastāv armijas variants kā - Djedovščina. Tukši solījumi. Vēlas iegūt kvalificētu darbaspēku par smieklīgu samaksu.
Melo darbiniekiem. Pieļauj nepiedodamas kļūdas. Bļauj uz darbinieku. Demotivē darbiniekus.

Paglābiet sevi no begtiem nerviem un sāpošas sirds - no tās vietas labāk iet ārā pa durvīm, nekā iekšā.
Nenosirmojiet jaunībā!

A Anonims 26.03.2009

Arī es cietu šādā veidā, kad tur strādāju.

L Lepi 27.03.2009

Tad jau to vecos jāmet ārā, ja nemak uzvesties.

Z zabaks 27.03.2009

Pilnīgi piekrītu!!!

L Laians 28.03.2009

Nesaprotu, kā tā vispāŗ var darīt. Likās, ka Lursoft ir prestiza iestade.
Izradas, ka cuhna vien ir.

I ilze 28.03.2009

Šamējie mani 2 x aicināja uz interviju, bet es neaizgāju. Kaut kāda intuīcija teica- nekā laba tur nebūs, jo liela kadru mainība par to liecina.

Z zeze 30.03.2009

Nekā prestiža tur nav, pats agrāk tur strādāju un teikšu tā, vadība skatās uz darbiniekiem no augšas, dažs labs vispār neuzskata par vajadzību sasveicināties... vispār atmosfēra nav no tām labākajām, kur nu vēl atalgojums!!!

A Anna 02.04.2009

vo vo!! esmu dzirdējis no drauga kas ir sūdzējies par Lursoft kā darba devēju, ka vadība viņu neklausās, ilgi tur neturās kadri, tikai tādi, kam bail kaut ko mainīt savā dzīvē un trīc par savu darbu, un tad jau viņiem liek virsū atskaišu gūzmu, kas apgrūtina darbu. vadība problēmu neredz ko iesaka darbinieki padotie, bet kaut kur pazūd saskarsme... žēl tiešām. Domājiet, pirms ejiet uz turieni strādāt. riktīgs žīdu kantoris kas domā par sevi kā jebkurš cits biznesmenis.

A Anna 02.04.2009

es aizgāju jau pēc mēneša projām - kad saņēmu savu pirmo algu ko tur nostrādāju, nožēloju, ka vēlējos strādāt ar visām tām datubāzēm, kur tiek apkopota "informācija" >:(

A Anna 02.04.2009

jā, un sākumā man piesolīja lielaku algu nekā reāli bija, uz ko man neko konkrētu nepateica - viss jau man tika pateikts kādi nosacījumi. es jutos pievilta.

I Ilga 02.04.2009

FUI!

D deniiss 06.04.2009

Dorogaja infa

I Inga 15.04.2009

Pilnīgi pretīgi strādāt Lursoftā. Darbinieks ir pēdējais par ko viņi padomās. Apmācības organizācija ļoti slikta.
Nodaļas vadītāja tur tāda, kas pat nevar noklausīties darbinieka prezentāciju, lai tiktu pie klientiem.
Vienkārši ieliktenis, kas dara citas lietas, un no vadīšana saprot tik daudz kā mērkaķim tikt uz marsu.

I Inga 15.04.2009

Un jā, mērkaķim izredzes lielākas!

A Alvis 21.04.2009

Interesenti ko tādu uzzināt par šo uzņēmumu, kur jau pāris mēnešus esmu klients... darbinieki nav diezgan atsaucīgi par jautājumiem, ko esmu sūtījis uz info e-pastu.

D dable 23.04.2009

Pilnīgi piekrītu!!!

S shocks 24.04.2009

Ne piekritu !!!

т Тань 24.04.2009

Ne ponal

Z zeze 06.05.2009

Arī es par šo iestādi neesmu neko pozitīvu dzirdējis, pat no darbiniekiem, kas vēl joprojām tur strādā!

B bubli4 09.05.2009

oho, intjeresno

V Valis 18.05.2009

Riebīgāks uzņēmums nav redzēts...