www.sudzibas.lv Luminor Slikts serviss

Luminor - Slikts serviss

Sākotnēji vajadzētu uzlabot filiāļu tīklu darbību - tas ir reāls murgs - Rīgā tikai 4 filiāles, visur tādas rindas. Lai tiktu pēc kodu kalkulatoru braucu trīs reizes, jo gaidīt rindā 2 h nevaru atļauties. Alfas filiālē vispār sviests - nav numuriņu sistēma - tuvāk klientam it kā... Cilvēki pēc darba ap 15 gaida rindā... Nevar nekur pat iziet, jo pazaudēsi rindu... (kā padomju laikā pie ārsta) . Strādā viens puisis, kurš protams nevar atcerēties, kurš atnācis pirmais. Viens no vīriešiem pieiet pie konsultanta klāt bez rindas kaut ko pajautāt, puisis protams sāk apkalpot to, vēl rindā gaidīšanas laiku pagarinot par 15 min. Ja nebūtu hipotekārais kredīts, noteikti izvēlētos citu banku.

D