www.sudzibas.lv Luminor Slikts serviss

Luminor - Slikts serviss

Sākotnēji vajadzētu uzlabot filiāļu tīklu darbību - tas ir reāls murgs - Rīgā tikai 4 filiāles, visur tādas rindas. Lai tiktu pēc kodu kalkulatoru braucu trīs reizes, jo gaidīt rindā 2 h nevaru atļauties. Alfas filiālē vispār sviests - nav numuriņu sistēma - tuvāk klientam it kā... Cilvēki pēc darba ap 15 gaida rindā... Nevar nekur pat iziet, jo pazaudēsi rindu... (kā padomju laikā pie ārsta) . Strādā viens puisis, kurš protams nevar atcerēties, kurš atnācis pirmais. Viens no vīriešiem pieiet pie konsultanta klāt bez rindas kaut ko pajautāt, puisis protams sāk apkalpot to, vēl rindā gaidīšanas laiku pagarinot par 15 min. Ja nebūtu hipotekārais kredīts, noteikti izvēlētos citu banku.

Da

Tu Turkey901 05.12.2019

Visas bankas optimizē savus filiāļu tīklus, principā, tie ir tikai lieki izdevumi un gandrīz visu var paveikt internetā/ telefoniski, tam pašam kodu kalkulatoram smart ID radīts kā alternatīva.

In Inga289 05.12.2019

Muļķības - Luminorā nevar visu veikt internetā. Lai te gudri spriedelētu, iepazīsties ar šo banku, ar noteikumiem. Iesaku izvēlēties citu banku!

In Inga289 05.12.2019

Pati tikko biju tādā situācijā." Pazuda" telefonā Smart ID. Lai to atjaunotu, bija jādodas uz filiāli, lai iegādātos kodu kalkulatoru, tikai tad varēja atjaunot Smart ID. Nevienam neiesaku Luminoru. Tad darba laiks, piemēram, Cēsīs tikai otrdienās līdz 16.00.Ja cilvēks strādā algotu darbu un dzīvo laukos, un diemžēl nav sava auto, tad kā lai tiek uz to filiāli? Es saprotu, Turkey901, Tev vienmēr par visu ir savs viedoklis jebkurā jautājumā. Uzreiz ir gatava atbilde. bet esi CILVĒKS ...Vismaz šajā laikā...

Tu Turkey901 05.12.2019

Jums Inga ir pienākušas mēnešreizes vai menopauze?
Esat ļoti uzvilkta un aizsvilusies ne par ko.

Tu Turkey901 05.12.2019

Uz lietām ir jāskatās un tās jāuztver mierīgāk, jo īpaši, "šajā laikā".