www.sudzibas.lv Luminor Bank Melīgā reklāma

Nordea Banka - Melīgā reklāma

Pašlaik norisinās pasaules čempionāts futbolā. TV translāciju, izvietojot savu reklāmu, nodrošina Nordea. Viņu reklāma ir KLAJI MELI. Banka aicina pie sevis tos, kurus neapmierina esošās bankas attieksme, neapmierina bankas nevēlēšanās mainīt līguma nosacījumus, kurus neapmierina esošā kredītprocentu likme.
Nordea bankai ir MILZĪGAS problēmas attieksmē pret ESOŠAJIEM klientiem. Nordea banka atsaka saviem ilggadīgajiem klientiem iespēju mainīt kredīta nosacījumus, patvaļīgi nosaka absurdas prasības, uz rakstiskiem iesniegumiem neatbild un nespēj dokumentāli pamatot savus atteikumus. Augstāku vadību par klientu menedžeri sazvanīt nav iespējams, uz pieņemšanu pieteikties ir neiespējami. Vienkārši, bez paskaidrojumiem tiek atteikts.
Cienījamie līdzcilvēki ! Neuzķerieties uz šīs klaji melīgās reklāmas, iekļūsiet lielā pa...ā ! Es domāju, ka daudzi ir tādās pašās domās.

A andrejs 26.06.2010

Nez, šī skaitās viena no atsaucīgākajām bankām, ir gan dārga. Bail iedomāties tad par neatsaucīgajām bankām..Vispār, zviedru bankas te ēd mūsu pīrāgu, pārņemot maksātnespējīgos uzņēmumus un pārdodot tos savējiem. Tāpēc nav nekāds brīnums par šādu attieksmi, kaut kur bija sūdzības pat par izturēšanos pret darbiniekiem.

E Eseseseseeseses 26.06.2010

es iisti nesaprotu suudziibas par represijaam pret maksaajosiem klientiem. man liekas, ka iznjemot gadiijumu ar aizkraukles banku, kas vienkaarsi bija slikta biznesa paraugs, tas neeksistee..ja gribi atkaapties no esosajiem liiguma noteikumiem, logiski, ka ir jaareekinaas ar finansiaalo neizdeviigumu, bet par to vainot banku nav iipasi sakariigi..

(c)Šeit es runāju par klientiem, kuri ir maksājuši un maksā bez kavējumiem, kuriem ir pastāvīgi, pierādāmi ienākumi un kuri līguma noteikumus vēlas mainīt, nevis lai atvieglotu savu finansiālo situāciju, bet dažādu citi iemeslu dēl.(c) - kadu gan citu ne-finansiaalu iemeslu delj tu veeleetos mainiit savus krediitliiguma nosaciijumus? paskaties realitaatei aciis, izveertee savas reaalaas iespeejas un attieciigi arii aiznjemies/dziivo. un neraudi internetaa, ja esi uzlecis augstaak par pakalju un tagad nevari tikt galaa...