www.sudzibas.lv Luminor Bank Slikts serviss

Luminor Bank - Slikts serviss

Atrodoties kaimiņvalstī - Baltkrievijā vispār nedarbojas luminor mājaslapa, kā arī nebija iespējas pieslēgties internetbankai. Izskatās, ka saviem klientiem uzliekat liegumus. Lielākajā daļā termināļu bankas karti nepieņem. Pieslēgties internetbankai-līdzēja tikai specializēto programmu izmantošana.

22.02.2023

S spotled 23.02.2023

Jo krievu mēdijos to teica :D

Luminor banka 28.02.2023

Sveicināti!

Paldies, ka dalāties ar savu pieredzi par Luminor pakalpojumiem.

Šobrīd saskaņā ar ģeopolitisko situāciju Luminor internetbanka un tīmekļa vietne var nebūt pieejama, ja fiziski atrodaties Krievijā vai Baltkrievijā.

Informējam, ka Luminor VISA karšu darbība nav apturēta, taču ir iespējams, ka pats maksājumu karšu uzņēmums VISA ierobežojis iespēju norēķināties šajā valstī.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un, ja Jums rodas vēl kādi jautājumi, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz [slēpt]@luminorgroup.com vai zvanot pa tālruni +371 67171880.

Ar cieņu
Luminor