Luminor Bank - Обман

За перевод 5 евро заплатил 14 евро, перевели на следующий день, за что 14 евро? В других банках за молнию 36 центов! Верните деньги 14 евро? ! Или придётся покинуть ваш банк. Меня просили указать номер счёта lv50riko0001300855729 вся информация есть на моём интернет банке. Я уже пишу во второй раз жалобу, пришёл ответ. Пришлось звонить в банк всё равно.

08.03.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

S Suitfree 08.03.2022

напишите номер из 16 цифр, который на вашей карте написан и я скажу в чем проблема.

Luminor banka 09.03.2022

Sveicināti!

Paldies, ka dalāties ar savu pieredzi par Luminor bankas sniegtajiem pakalpojumiem. Mums ir svarīgs klientu viedoklis, lai pilnveidotu apkalpošanas procesu un rastu katram klientam piemērotāko risinājumu.

Mums ir patiesi žēl, ka Jūsu pieredze, izmantojot bankas pakalpojumus, šoreiz ir bijusi negatīva.

Atbilde par situāciju un risinājumu nosūtīta ar ziņojumu Jums internetbankā.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu
Luminor komanda