www.sudzibas.lv Luminor Bank sadarbība ar DnB Nord līzingu

DnB Nord līzings - sadarbība ar DnB Nord līzingu

Par ko mēs sapņojam? Par skaistu automašīnu - noteikti! Brīvība, ātrums, komforts - tās ir sajūtas, kas vilina. Un pienāk laiks, kad sapni ir iespējams īstenot. Protams, ja ir līzinga kompānija, kas piedāvā izdevīgus nosacījumus. Ar DnB NORD Līzings iecerētais taps par īstenību dažu stundu laikā!
Mēs piedāvāsim Tev izdevīgas procentu likmes un iespēju izvēlēties - noformēt finanšu vai operatīvo līzingu ar mainīgo vai fiksēto procentu likmi. DnB NORD Līzings strādā profesionāla komanda, kas parūpēsies par ātru un kvalitatīvu apkalpošanu un atradīs vispiemērotāko risinājumu tieši Tev.
1.Ar DnB NORD Līzings iecerētais taps par īstenību dažu stundu laikā! – BIJA JĀGAIDA NEDĒĻA..
2.Mēs piedāvāsim Tev izdevīgas procentu likmes un iespēju izvēlēties - noformēt finanšu vai operatīvo līzingu ar mainīgo vai fiksēto procentu likmi. – Ja vēlos ko manīt, tad Tev brutāli atbild - uz kā pamata Jums, Jūsuprāt, ir jāveic atkāpes - kā arī piedāvājumu par augstāk minētiem līzingu veidiem piedāvājumu neesmu dzirdējusi
3.DnB NORD Līzings strādā profesionāla komanda, kas parūpēsies par ātru un kvalitatīvu apkalpošanu un atradīs vispiemērotāko risinājumu tieši Tev. – ātra un kvalitātīvu apkalpošanu neesmu saņēmusi, un līgums, kurš man ir piedāvāts, nav no tiem vispiemērotākiem risinājumiem.
Pirms Jūs ar kādu banku/līzingu vēlaties sadarboties, izlasiet rūpīgi visus nosacījumu, bet kāda tam jēga, ka Jūs piezīmes netiek ņemtas vērā...
Tāpēc neiesaku Jums sadarbību ar DnB Nord līzingu...

K