www.sudzibas.lv Luminor Bank sarežģītā nebanka

DnB Nord internetbanka - sarežģītā nebanka

Visneērtākā banka, manā mūžā!
Tiecoties pēc maksimālās drošības DnB Nord ir ieviesusi n-pakāpju paroļu sistēmu, kurā par brīnumu nav vienlaicīgi jālieto abu pēdu plaukstu un acu zīlītes skanētājs, taču visā šajā drošības sistēmā viņi ir aizmirsuši dažas būtiskas lietas:
1) ja klients veic maksājumu pēc 21:00 vakarā izmantojot internetbanku, tad viņš to dara tādēļ ka nav bijis laika doties uz filiāli, kura diez vai strādā tik ilgi. Kāpēc man jāievada 100 un viena parole, lai uzzinātu, ka internetbanka no 21:00 līdz 8:00 strādā informatīvā režīmā?
2) Brīžiem šķiet, ka es zaudētu visu savu algu, ja izmantotu visus bankas piedāvātos pakalpojumus katru dienu (informatīvās īsziņas, skaidras naudas noņemšana, rēķinu apmaksa utt) jo šie maksājumi mēnesī kopumā man izmaksā tikpat cik viens LMT rēķins
3) līdz šim citas bankas mani bija lutinājušas ar diviem konta atlikuma skaitļiem: kopējais un pieejamais. Taču DnB Nord ir vēl trešais, kuru diemžēl bankomāta lietotājiem nav lemts uzzināt, jo piemēram - ja kontā rāda kopējo atlikumu 23LVL, bet pieejamo 5, 52LVL, tas nebūt nenozīmē, ka bankomātā ir iespējams noņemt 5LVL, tā vietā tiek atskaitīti 0, 20LVL un parādīts pieejamais atlikums 5, 32LVL
4)Loģiski ka pateicoties šai "vienkāršajai" bankai es visu naudu ņemu nost un skaitu savā iecienītākajā bankā, kura pat saņēmusi atzinību kā ērtākā interneta banka Latvijā. Bet arī šādai naudas noņemšanai ir pārsteigumi - pārskatā uzrādās ieturētā komisijas maksa 2, 5LVL par naudas noņemšanu, bet noņemtās naudas apmērs netiek uzrādīts.

Utt utjp.

Ar šo es gribu teikt "paldies" DnB Nord un IT speciālistiem - MATRIX nobāl!

K Krotow 31.10.2011

Kāpēc tad nepārej uz citu banku, kas ir ērtāka lietošanā?

A Arnis 31.10.2011

Tāpēc, ka algu esmu spiests saņemt šajā bankā. Taču, lai naudu pēc tam dabūtu ārā no šī konta un ieskaitītu manā Sw...ank kontā, ir jāgaida turpat diena, kamēr maksājums izpildās un jārēķinās ar komisijas maksām, vai jāņem nost skaidrā nauda un ... jārēķinās ar komisijas maksām.

E Esesesseseseseses 01.11.2011

Arnis, te nu gan muļķības bikiņ esi saraxtījis par šo : vai jāņem nost skaidrā nauda un ... jārēķinās ar komisijas maksām. !!! Par skaidras naudas izņemšanu no DnB bankomātiem, kā arī no SEB, Swedbank, Latvijas Krājbanka nekādi komisijas maksājumi netiek pielietoti!

E Erps 08.11.2011

Ja tas ir privātais konts, tad komisijai nevajadzētu būt par naudas izņemšanu SAVĀ vai "draudzīgajos" bankomātos.
Ja ņemsi naudu ārā ar Nordea bankomātā, Citadeles vai vēl kādā tad būs komisija.
Tāpat komisija būs, ja skaidrā izņemtās naudas apjoms mēnesī pārsniedz 500Ls!
Man ar ir DnB Nord banka, kopumā esmu apmierināts. Internetbanka... maķenīt jāpiešaujās, jo ir savādāk nekā Swedbank, bet neteiktu ka šausmīgi tizli vai neērti. Ir ok. strādā raiti, vienīgi piekrītu, ka I-bankai vajadzētu darboties nu vismaz līdz 23:00 un pa nakti lai būtu tas info režīms, jo nemazums ļaužu tomēr strādā līdz vēlam vakaram.

K Kristaps Gulbis 24.11.2017

sod uztaisiju izdruku par 6 men. komisijas vien man 92 eur. wtf :D