www.sudzibas.lv Luminor Bank bankas rīcibas

DNB NORD - bankas rīcibas

Cilvēki esiet piesardzīgi, ja taisāties pārdodot savu īpašumu tiem pircējiem, kuri grib ņem kredītu DnB Nord bankā.
Pirmkārt, šī banka nekorekti sastāda vienošanos starp pircēju, pārdevēju un banku (vēlams pārlasīt).
Otrkārt, banka vēlāk nepilda šo savu vienošanos un maksimāli novilcina līgumā paredzēto naudas pārskaitīšanu pārdevējam, radot tam neērtības un zaudējumus.
Isāk izsakoties - tendence uz blēdībām!

O

A Arcis 11.12.2011

Nu jau, nu jau. DNB banka ir viena no lojālākajām bankām ne tikai Latvijā vien. Pārgāju ilgāku laiku atpakaļ uz šo banku no Swedbankas, un esmu ārkārtīgi apmierināts gan ar apkalpošanu, gan arī visu pārējo. Varbūt problēma ir tajā, ka Jūs neizlasat kārtīgi Hipotekāro līgumu?

M mars 22.04.2012

Krāpnieki, PIEKRĪTU PAR VISIEM 100%
Pērkot dzīvokli, devos uz DNB banku, lai apstiprina kerdīta izsniegšanu. Iesniedzu pirkuma līgumu un visus bankas prasītos dokumentus. Darbienieki pārbaudīja manu maksātspēju, izlasīja pirkuma līgumu (kurš uz to brīdi vēl nebija parakstīts, jo nezināju, vai man tiks aprtiprināts kredīts). DNB banka izsniedza piekrišanu kredīta piešķiršanai (tādu kā apstiprinājuma vēstuli "kredīts tiks piešškirts") pēc kā es parakstīju pirkuma līgumu, pārliecībā, ka kredītu saņemšu, ja jau banka oficiāli izsniegšanu apstiprina.
Ko Jūs domājat?! Pagāja viena, divas piecas, septiņas nedēļas, no kredīta ne ziņas ne miņas! Visu šo laiku kontaktējos ar banku, zvanīju, prasīju - kad būs nauda, taču darbinieki tad nav uz vietas, tad nepārzvana, tad sola-gaidiet, gaidiet, nauda būs. Tikmēr vilcināja kredīta izsniegšanu, līdz beidzot atteicās to izsniegt vispār.
Tādejādi man ir radīti zaudējumi pirmās iemaksas apmērā, jo paļaujoties uz bankas apsolījumu kredītu piešķirt, parakstīju pirkuma līgumu un iemaksāju pirmo iemaksu, bet tā kā pirkuma līgumā noteiktajā termiņā naudu pārdevējam pārskaitīt nevarēju, jo banka maksimāli novilcina līgumā paredzēto naudas pārskaitīšanu, esmu cietis zaudējumus.
Blēžu kantoris! Nekad neejiet uz DNB banku!!!