www.sudzibas.lv Luminor Bank Patvaļīgi noņemta visa nauda no konta bez iemesla

DNB Banka - Patvaļīgi noņemta visa nauda no konta bez iemesla

Apmeklējot DNB bankas internetbanku konstatēju, ka banka patvaļīgi, bez jebkāda iemesla noņēmusi pilnīgi visu naudas summu kas atrodas kontā un vēl izmantojot savu sms pakalpojumu par noņemto naudas summu, atstājusi konta bilanci -0.09 Euro. Tas viss tika konstatēts piektdienā, zvanīju vairākas reizes uz bankas diennakts informatīvo tālruni, kur man neko nespēja paskaidrot, tikai piebilda, ka ar mani pirmdien sazināšoties. Uzdodot jautājumu par kādiem naudas līdzekļiem lai līdz pirmdienai eksistēju, atbilde tika saņemta-nezinu. Banka ir atstājusi pilnīgi tukšu kontu, neskatoties uz to, ka visas kredītsaistības ir pilnībā dzēstas.

Atbilde no Luminor banka 07.03.2016

Labdien!

Pateicamies, ka esat DNB bankas klients un izmantojat mūsu sniegtos pakalpojumus!

Lai atbildētu uz Jūsu jautājumu, mums ir nepieciešams Jūs identificēt, kā klientu, tādēļ lūdzam atsūtīt aktuālo telefona numuru uz [slēpt]@dnb.lv, lai varam ar Jums sazināties.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet mums vai zvaniet uz bankas diennakts informatīvo tālruni 1880 vai (+371) 67 17 1880 Jums ērtākajā laikā.

Ar cieņu un jauku dienu vēlot,

AS DNB banka
Tālrunis: 1880

K Kaspars 08.03.2016

Nu nezinu detaļas, bet tomēr DNB banka bez nekāda iemesla nenoņem naudu no konta. Bet visticamāk ir saistība ar to ko minēji ka "kredītsaistības dzēstas". Un banka parasti naatbild uz jautājumiem (nezinu), kā tagad dzīvot.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 08.03.2016

Procedūra ir vienkārša:
1) bankā vai filiālē uzrakstiet iesniegumu, ar jautājumu kāpēc un kur ir nauda!
2) Ja noņemta nepamatoti - lūgums atgriezt (ir tiesības vērsties tiesa, ar prasību par kaitējuma atlīdzību)
3) Ja pamatoti - tad atrakstiet šeit ar atvainošanos (tas būtu korekti)

S sunshine_ 21.03.2016

wowowowo

Vai ši situacija ir atrisinajusies?
Ari esmu DNB bankas klients un jau trešo reizi dzirdu, ka kaut kas šāds notiek.

K Kristaps Gulbis 24.11.2017

Visās bankās personālam ir reāli iespējams panemt tavu naudu ar dažiem kliksķiem. Tāpec man arī nepatīk bankas, itka droši, bet potenciāls riskam ir milzīgs. Neticat? Negribu atgādināt par parex un Krāpjbanku. Loti ceru ka netik talā nakotnē atīstīsies Kriptovalūtas pietiekami adaptīvā līmenī, vismaz ja pazudīs nauda tad pie ta būsi vainīgs tikai tu pats :)