www.sudzibas.lv Luminor Bank Neslēpta krāpšana

DNB Banka - Neslēpta krāpšana

Vienkārši apbrīnojams klientu apkalpošanas serviss, kartes ja izdomā tad neizgatavo un neizsūta. Ja beidzas termiņš kartei un jaunā pat nav izsūtīta vienīgais ko pateiks klientu apkalpotājs - "Tā gadījās", ne piedodiet ne atvainojiet. Nu ko pacietīgi gaidu vēl nedēļu jo solīja ka būs karte, bet pēc nedēļas atkal nekā, saka lai es nopērku internetbankā naudas izņemšanas kodu lai varu naudu izņemt. Maksa par šo pakalpojumu = 2,00 EUR. Tā neko sev klientu aptīrīšana gaišā dienas laikā.
Kā arī par procenti par izmantoto kredītlimitu tiek aprēķināti pēc kaut kādiem mistiskiem aprēķiniem - nu kā tā var būt ka iztērējot pusi no piešķirtā limita man ir jāmaksā 2reizes lielāki procenti nekā tad ja es iztērēju visu summu, ja Līgumā man rakstīts ka rēķina no izmantotās summas, tad lai kā es rēķinātu nu neiet man tas kopā. "Godīgā" DnB banka to sauks par sakritību, bet nez kāpēc dubultos procentus man sāka rēķināt ar dienu kad informēju viņus, ka slēgšu savu kontu pēc pilna kredītlimita atmaksas - nezinu vai tikai man tas liekas aizdomīgi sakritīgi un matemātiski pilnīgi nejēdzīgi.
Ieteikums citiem - ja izdomājat slēgt nost kontu šajā bankā, tad izdariet to ātri, jo izskatās ka viņu politikā ietilpst nokāst pēc iespējas vairāk un visādos iespējamos veidos ja klients ir izdomājis atteikties no viņu pakalpojum.

J John Johnson 06.05.2016

Maini banki. Kur ir problema?

J John Johnson 06.05.2016

*banku