www.sudzibas.lv Luminor Bank Naudas izspiešana

DNB Banka - Naudas izspiešana

Neesmu DNB Bankas klients jau vairākus gadus - vietējā filiālē (pāris dienas pirms filiāles likvidēšanas) noslēdzu savu kontu DNB bankā. Tas varēja būt apmēram ap 2012.-2013.gadā. Tagad nedēļu atpakaļ (11.10.2016) saņēmu sms no DNB, ka es esmu bankai parādā par tās pakalpojumiem 26.83 EUR. Protams, ka zvanu uz norādīto kontakttālruni 1880, kur man īsti nevar paskaidrot par ko man jāmaksā. Pēc atzvana no DNB man paskaidro: Jūs 2014.gadā esat veicis darījumu ar Jūsu DNB bankas karti, kas pierāda, ka esmat aktīvs klients un kartes lietotājs, tātad man jāmaksā ap 12+ EUR par kartes apkalpošanu un pārējais laikam kā kavējuma %. Jautāju - vai tad man vel DNB bankā ir konts, uz ko saņemu neviennozīmīgu atbildi .... apmēram šādu.... kartes pakalpo bankserviss... tās ir aktīvas līdz beigu termiņam..... nu jā - jūs ta ka skaitāties kā aktīvs klients. Jautāju viņiem - kad tad ir beidzas šīs pieminētās kartes derīguma termiņš, saņemu atbildi, ka 2014.gada maijā. Protams, diezgan sašutis pārjautāju - Kur tad bija DNB banka visu šo laiku, jo tagad ir 2016.gads un tūliņ jau būs 2017ais. Saņemu skaidru atbildi: "Nezinu ". Visi, kas esat nolēmuši pamest šo banku (un iesaku to darīt visiem) lūdzu kārtīgi pārliecinieties, vai jūsu konts tik tiešām tiek slēgts, vai kartes anulētas u.t.t. - saglabājiet visus dokumentus vairākus gadus - jo nav zināms, kad DNB no Jums vēlēsies paņemt naudiņu (Laikam DNB grūti laiku pienākuši).

S slepenaisklientsTC 18.10.2016

Man tas pats bija, kad zvanīju man teica lai eju uz banku rakstīt iesniegumu, kad aizgāju pateica tā pat būs jāmaksā par to. Kautgan 3gadu laika nevienu ziņu no viņiem nebiju saņēmusi. vienkārši kārtīgi apiš klientus, jo DNB nelietojos i banku kādu laiku viņi ta pat bloķē ieeju viņā. A tagad par to jāpiķo. Murgs.

J Jānis Bulavs 18.10.2016

Es arī (tagad pēc zvana no viņiem) mēģināju ieiet DNB internetbankā (datorā biju saglabājis pieejas kodus, lietotājus u.t.t.) - protams, ka pieeja slēgta - ir doma šodien braukt uz Saldus filiāli risināt šo jautājumu - būs interesanti.
P.S.> Atvainojos par drukas kļūdām (iepriekš rakstītajā).

Būtu ļoti interesanti uzzināt, kā izdosies atrisināt radušos situāciju.

J Jānis Bulavs 19.10.2016

Labdien. Biju DNB filiālē risināt šo jautājumu. Taisnības labad jāsaka, ka daļēji pats arī esmu bijis pie vainas, bet lieta kā tāda un darbības joprojām ir miglā tītas. Protams, ka pēc dokumentiem, šī summa man būs jāsamaksā - savādāk to neatrisināt. Lieta tāda - izrādās mans konts nav ticis slēgts, un karte ir tikusi izmantota līdz 2014.gada maijam - pats to esmu darījis - jo no konta izdrukas ir redzams, ka tanī laikā uz DNB man ir "gājuši" VSAA maksājumi, bet šeit sākas interesantākais - ir aprēķināta komisijas maksa par 2014.gadu kartei (10Ls - 12.87EUR), tas arī ir redzams konta izdrukā un vairāk ierakstu tur nav - bet beigu atlikums kontam ir mīnuss 26.83 EUR. Kartes derīguma termiņš (ko filiālē nevarēja apskatīt bet to noskaidroju pa DNB informatīvo tālruni) ir 2014.gada oktobris. Filiālē centās ieskaidrot, ka pārējā summa ir kartes komisija par 2015.gadu, kas nu nekādi nevarētu būt. Tāpat ir interesants fakts, ka mans konts ir ticis slēgts 2016.gada jūlija mēnesī, šobrīd neesmu DNB aktvs DNB klients. Interesanti kādēļ (ja nav manu iesniegumu) konts ir ticis slēgts u.t.t..... tātad rezumē. Esmu kļūdījies - un kontu pie filiāles slēgšanas neesmu slēdzis, bet aprēķinātā summa (kas neatspoguļojas konta izdrukā) un tas, ka konts kaut kādā brīdī ir slēgts, tomēr liek aizddomāties par darbībām un attieksmi. (parasti jau bankas piedāvā nākamo karti, kad iepriekšējai termiņš iet uz beigām).

Latviešu tautas 19.10.2016

А разве за обслуживание счёта без карточки не берут 5 евро в месяц? В банке Цитаделе именно такой порядок!

O Olegs Pant 20.12.2016

Только что столкнулся с такой же ситуацией: должен DNB banku 21.00 Eur за 3 года,за неактивизированную рассчетную карточку , 3 года молчали! Еду завтра закрывать счет, я там просто хранил деньги ,Не банк , а какой-то лохотрон !!!!!!!!!