LV RU

DNB Banka - Krāpšana

Šī banka ir jau kļuvusi klāji afēristiska. Pirms dažiem gadiem noslēdzu kredīta līgumu ārvalstu valūtā - ASV dolāros, konts un kredīta maksājumi arī dolāros. Pēkšņi ši "banka" pilnīgi likvidēja darbu ar skaidro naudu. Ir palikuši ta saucāmie "bankomāti", tajos var iemaksāt tikai papīra EUR. ASV dolārus teorētiski var iemaksāt, bet praktiski tie bankomāti ārvalstu valūtu nepieņem, izņemot kaut kādus nominālus, kurus pasaulē neviens nelieto!
Faktiski ir tiesisks pienākums maksāt kredītu bankai, bet banka naudas pieņemšanu aizliedz! Tas tiek darīts, lai cilvēki pirktu bezskaidro valūtu no bankas, maksājot pēc neizdevīgā kursa, kurš neatbilst tirgum.
Pats interesantākais ir tas, ka valūtas pieņemšanu tajos aparātos izslēdza apzināti, jo āgrāk šī iespēja pastāvēja. Apzinātā un bezkaunīga krāpšana!

G

Komentāri (3)

Z zilais valis 15.06.2017

Hmm, a no kurienes Jums rodas skaidra nauda USD? Turklāt tādos apjomos.

C critical thinker 15.06.2017

ASV vēstniecība dārzniekam naļikā maksā :)

Pacco_al 19.06.2017

Kredītu USD skopie ļaudis n-tos gadus atpakaļ ņēma deļ zemā LIBORa un uzskatīja, ka ir gudri ietuapījuši, jo EIRIBORs unRIGIBORs tanī laikā bija krietni augstāki.
Bet ne velti ir tāda paruna, ka skopais maksā divreiz. Un ja ienākumi, nav bezskaisdrā naudā USD, tad ņemt kredītu dolāros ir dumji un tuvredzīgi un nav ko te vainot banku.
Banka attīstās, tā kā viņa attīstās un izteities, par naudas nomināliem, kurus tāpat neviens nelieto ir stulbi. Kurus USD nominālus jūsuprāt neviens nelieto?
Vienīgā izeja ir beigt čakarēt pārtu un vienotas ar banku par kredīta līguma valūtas maiņu, jo patiesībā, jau lielākā daļa klientu, kuriem kredīti bija USD, tā jau ir izdarījuši, jo mēs jau labu laiku dzīvojam Eiro zonā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes