www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss

Pica no lulu.lv - Slikts serviss

Esmu ļoti vīlies lulu picērijā! Iepriekš uzskatīju, ka lulu ir labākā pica Latvijā, bet šobrīd mans uzskats ļoti ir mainījies! 19.03. pasūtīju picu, iztērēju 30eir, bet saņēmu samīcītas kastes, badraku uz picām un pats jaukākais, aukstas picas un neapmierinātu piegādātāju - super serviss! "PALDIES" Jums lulu.lv par nesmuko rīcību no Jūsu puses!

8 88mb 21.03.2016

Mazliet vēl piemetināšu. Man atnāca uz e-pastu lūgums novērtēt lulu.lv. Jautājums lulu.lv pārstāvjiem - KĀDA JĒGA sūtīt šādu e-pastu, ja to aptauju nemaz nevar aizpildīt!!! Pildi, kā vēlies, to nevar izdarīt, met tikai errorus virsū! Paldies vēlreiz!!! Pasūtīja numurs un telefona numurs, ko ievadu ir 100% korekts! Pievienoju arī bildes. Un to, ko Jūs rakstat e-pastu: "Paldies, ka izvēlējies Picu LuLū - ticam, ka garšoja labi!" .. Es Jums varu uzreiz pateikt - negaršoja labi, jo pica samīcīta un auksta!!!

J John Johnson 21.03.2016

Kur ir ceka un picas bildes?

S svetlana.paulina 21.03.2016

Kaut, kas galigi tev neveiksmigi sanacis, ja pasutu picu, tad tikai no lulu un pieredze tikai ta labakas supper servis un picas garsigas

J John Johnson 22.03.2016

Ja nebus ceka un picas foto, tad autoru var uskatit par konkurentu un melu.

8 88mb 24.03.2016

Varbūt Tev vēl krūtis ar ievārījumu ieziest? Pat neiedomājos nofočēt.. no foto sajustu arī picas siltumu/aukstumu?

intel 15.06.2016

Vislabākā pica ir extrapizza.lv, tur vismaz nekrāpjās un 30 cm vietā netaisa kaut kādus 17 cm-kebabus. Extrapizza vienmēr ir LĪDZ MALĀM 40 cm picai.