www.sudzibas.lv Lulū Pica super apkalpošana

Pica Lulū - super apkalpošana

выражаю благодарность за приятное обслуживание работнику пиццерии, который заменил недопеченную другим сотрудником пиццу на свежую хорошо пропеченную, и в качестве компенсации предложил кофе-чай, очень приятно, только так и надо, иначе осадок бы остался) спасибо!

C

K kreditorsPG 20.04.2015

Izskatās, ka tā cepšanas problēma viņiem pa visām picērijām... Man, kad atveda neizceptas, veda no picērijas kas Jūrkalnes ielā!

V VladIat 20.04.2015

man loti patik pizza

Z zosiimhalooolabriit 20.04.2015

purvciema ir vieniigais normaalais apkalposanas kontingents. uz jurmalas gatves un BLAUMANa, ir vnk, DRAUSMIGA, zemaa limenii kl. apkalposhana.
jurmalas gatve man vienreiz vajadzeja gaidit pizzu 50 min., jo redziet sikajai shmarai pardeveejai vajadzeja meeli izkulstiit ar kautkaadiem tikpat neapteestiem kurjeriem un picas cepeejiem, par visskautko. ne jau par probleemaam vini shzvanksteeja.
picas cepeejs vsp kkaads gejs izstijaas, kleita sieviesu muguraa.un sausmigi leenas kustibas musdienu 20+ paaudzei. da vini vispaar nezin, kas ir stradaat. KAD KL. GAIDA, vini atlaujaas muldeet KLIENTA KLAATBUUTNEE, PAR KAUTKAADIEM PAARLIETOTIEM ALKOHOLA PATERINIEM, vai kaa paardeveeja esot atdebusies kautkadam tur kautkaada tur graavmalee, vakardien. !!!
plusaa, veel taa resnaa, neko nezinosaa par kl. apkalposnas kultura, pradavšica, man lika justies tā, itkā apkalpotu es viņu, nevis otrādāk. kad aizrādiju, ka viņa par daudz atlaujas, viņa man atbildēja, ka viņai nav ne mazākās poņas, ko atbildēt uz maniem jaut, .kad prasiju vai pica vel ilgi cepsoties, si-atrūca, ka kā gan viņa to varot uzminēt. piedevam klat veel sarunaja daudz ko absoluti neapteestu. noteikti ka sudzesos vadibai, lai laiz to kuci valjaa.
kadu dienu, kad bus brivaks noteikti vadibai uzrakstisu, lai atlaiz abus tos mudakus.