www.sudzibas.lv Lulū Pica PiccaLuLu Kalnciema iela

Pica Lulū - PiccaLuLu Kalnciema iela

PiccaLuLu, kas atrodas aiz Spices, virzienā uz Lidostu, bendzīntankā.
Pilnīgi NEKAD tur nav izvēles piccās, visas sažuvušas no "staļina laika", sakaltušas,
svaigas piccas laikam cep tikai reizi mēnesī, ļoti zemā līmenī virtuve!

V

H hee 02.06.2011

Staļina laikā picas nebija :)

H hee 02.06.2011

Sorry, tad jau tā ir kulinārijas vēsture :( to man skolā nemācija :D

T ToHee2 03.06.2011

Jā, pilnībā piekrītu par ēdiena zemo kvalitāti, kā arī ir problēmas ar tīrību. Savukārt, uz valdemāra ielas (pretī statoilam) pica lulu bija diezgan laba - picas svaigais un apkalpojošais personāls bija laips, galdi notīrīti un novākti.

J Joske 15.06.2011

Svētdien pasūtīju Picu ar piegādi uz mājām! Picas piegāde no pasūtīšanas brīža notika 30-35 minūšu laikā! Tā kā dzīvoju Zolitūdē, tad pieņemu, ka piegāde notika no tās pašas picērijas, kas pie VIADAs uzpildes stacijas.
Nepiekrītu sūdzībām! Pica bija ļoti garšīga, vēl karsta kad atveda. Operatore uz telefona un kurjers arī ļoti laipni! Tad nu kategoriski nepiekrītu sūdzības tekstam!!

C CherryLee 07.04.2012

Par galdiem un tīrību, tur tiešām ir ļoti daudz darba un darbinieki vienkārši nevar pagūt darīt visu uzreiz..