Pica Lulū - Lulu Pica

Ļoti negaršīgas picas! Kad aizvakar pasūtīju, tad man atveda negaršīgu, cietu un ne pārāk svaigu picu.
Nu kauns! Negaršīga! Un tā ir otrā reize, pēc 4 mēnešiem. Domāju ka ir kas mainījies, bet nekas.
Nezinu, kur viņi tās rauj un cik ilgi nostāv, bet tikko taisīta, -nedomāju viss.
Kad senāk pirku ēdnīcā, tad kola bija jocīga garšas un picas protams tur ir nostāvējušas.
Jaunie darbinieki ir garām! Bez pieredzes, mazie pavāri!
Ākstās!

E

V Vita 26.06.2010

Vakar pasūtīju picu :) garšīga kā vienmēr, paldies LuLu :)

L Loreal 29.07.2010

Cik esmu ēdusi LuLu (reizes 20 noteikti!) neko sliktu nevaru pateikt!!!

L Lauma 30.09.2010

Piegādes pica nu nekādi nevarēja būt veca, cieta, ne pārāk svaiga, jo viņas tiek svaigi ceptas un 49 minūšu laikā piegādātas.. ;)

K kailais 28.06.2011

Pats cepju tās picas. Un tas ko Tu gvelz ir tāds bullshits, ka Tev viņu pašai izēst vajadzētu. Laikam esi kāda ko izmeta, vai nepieņēma darbā ;DD

C CherryLee 07.04.2012

Evita, jūs domājat, ka cilvēki ar pieredzi ies uz to darbu stādāt??Nopietni?Ja tur ir palikuši vecie darbinieki, tad tikai tāpēc, ka viņi pieraduši pie tā darba un ir uzticīgi šai istādei.

A anonimasekotaja 21.09.2012

lulu pica ir supeeeeeeeeeeer