www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss

Pica Lulū/ Later LTD SIA - Slikts serviss

Pasūtīju divas picas 18: 13 pasūtījuma numurs 1451548. Gaidīju 75 minūtes bērni prasīja kur ir piciņas, nolēmu uzzvanīt zvanot gaidīju precīzi 4 min. Sagaidot operatoru gribēju noskaidrot tikai, kad būs pasūtījums, viņa nenoskaidrojot neko saka šodien akcija nedarbojas, mēģinājo izskaidrot, ka neinteresē akcija 49 min, viņa tāpat stāstīja savu, kad operātore saprata, ka zvanu un bezmaksas pica neinteresē, pateica pica jāgaida vēl vismaz minimums stunda iznāk, iznāk, lai dabūtu ģimene ēst picai lulū vajaga 2 stundas 30 min minimums? Iznāk varētu gaidīt ilgāk pat... Vairs nesūtīšu pica lulū diemžēl esmu bijušais darbinieks un bija pica numur viens, tagad sorry vairs nav... : (

12.06.2019

_ _Barons_ 12.06.2019

Ko nu sūdzies. Šodien viņiem viss pa pus cenu, tāpēc pieplūdums milzīgs. Vismaz dabūji savu ēdienu un liecies mierā.

Izvēlējies vissliktāko dienu gadā, lai pasūtītu, tad nesūdzies.

A Aivis 12.06.2019

Tur jau problēma, ka ēdienu nesaņemu :D

C critical thinker 13.06.2019

nevajag rīkot, ja netiek galā...

_ _Barons_ 12.06.2019

SMS taču ir links ar statusu. Skaties tur. tici vai nē, pats tagad 2,5 h nogaidīju un ēdienu izbaudīšu :) Gaidīju stipri ilgāk, bet nesūdzēšos un būšu priecīgs. Cilvēkiem šodien daudz ko darīt , takā izrādi cieņu

A Aivis 13.06.2019

Ko tu murgo, saku picu nesaņēmu!