www.sudzibas.lv Lulū Pica Gaidīšana ilgāk kā restorānā

Pica Lulū - Gaidīšana ilgāk kā restorānā

Iegriezāmies ap pusdeviņiem vakarā picērijā Lulū, kas nupat atvērusies t/c "Mežciems" - gribējās ātri uzkost pēc labas pastaigas. Bijām pārsteigti par kailo interjeru it kā savulaik solīdai picērijai, tā tiešām neizskatās kā vieta, kur gribētos pasēdēt ilgāk draugu kompānijā. Pēc minūtēm 45, kad divgadnieks jau bija izspēlējies ar visām piedāvātajām mantām, gājām pie Letes painteresēties, cik tad mums vēl ilgi jāgaida - kasieris pajautāja virtuves darbiniecēm, tās nogrozīja vien galvas, izskatījās, ka nav pat vēl sākts gatavot! Skaidrs, ka gaidīt vēl pusstundu vēlā vakarā ar mazu bērnu mēs nebijām gatavi - mums atdeva naudu. Bet nu, atvainojiet - gatavot vienkāršu pasūtījumu (divas picas!) ilgāk par stundu nepiepildītā ieskrietuvē! Tas nav normāli. Ja pirmkārt gatavo izvadāšanai - tad priekš kam iekārtot kafejnīcu?

11.02.2024