www.sudzibas.lv Lulū Pica Cien. Vadība, nomainiet pārdevēju, 20gadīgu, uzpūtīgu darbinieci

Pica Lulū - Cien. Vadība, nomainiet pārdevēju, 20gadīgu, uzpūtīgu darbinieci

Cien. Vadība, nomainiet pārdevēju, 20gadīgu, uzpūtīgu darbinieci, kur nezina, kas ir cieņa pret klientu, kas ir klientu apkalpošana!!! Diemzel vardu vairs neatceros.Nezina, ka klientam nav jāklausās, da i neinteresē, kā viņa lietojusi alkoholu, kā atdevusies kādam tur bomzim par 5 euro.Veselu stundu man vajadzeja gaidit savu pizu komplektu.Un vēl kas loti nepatikami parsteidza, pardevēja vispār nebija lietas kursā, par pizu akciju, kas izlikta bij majaslapā.Tad kada pēc, tadas nezinosas vistas jus liekat aiz kases???Jutos kā mulkis, sī vēl pateica, ka esot izdomājis to visu, un sajaucis ar citu bodi. 5x pateicu ka nēsu neko sajaucis, bet si glupa vista, palika pie sava. Ka es kautko jaucot!!!Picas cepējs vsp kkāds gejs izstijās, kleita sieviesu mugurā. Un sausmigi lēnas kustibas musdienu 20+ pāudzei. Iemaciet saviem darbiniekiem elementaru strādātprasmi, un cienu pret kl.!!! Kautkas neredzēts.Ši' pārdevēja, man lika justies tā, itkā apkalpotu es viņu, nevis otrādāk. Kad aizrādiju, ka viņa par daudz atlaujas, viņa man atbildēja, ka viņai nav ne mazākās poņas, ko atbildēt uz maniem jaut,. Kad prasiju vai pica vel ilgi cepsoties, si - atrūca, ka kā gan viņa to varot uzminēt. + klat vēl sarunāja daudz ko absoluti neaptēstu.Kategoriski neiesaku Lulū uz jūrmalas Gatves Rīgā

J jaunnais 21.04.2015

tas ir lo'giski, ka tevi negrib'eja apkalpot izlasot jau tavu v'estuli paliek pret'igi t'ap'ec pirms k'adu apvaino paskaties uz sevi

ilmaars 24.04.2015

Spriežot pēc tā, kā tu raksti, priecājies ka tādu debiloīdu kā tevi vispār kāds apkalpoja :D bļaušana internetā kaps lokā tev te neko nepalīdzēs. "lēni strādājot" - pats ej un pamēģini dienu un nakti stāvēt pie kases un plīts. Un tā sieviešu kleita, vai kas tev tur rādījās, droši vien bija tipisks pavāra apģērbs. Tu izklausies pēc slima, histēriska cilvēka, kam visi nav mājās un tad iet savu žulti gāzt uz svešiem cilvēkiem apkārt pasaulei.

H harypetic 27.04.2015

ak jezin, taadi kaa jus pedejie 2 komentu autori, jus tač amebas esat salidzinajuma ar sudzibas rakstitaju.
visa passaule tak nav vainiga ka jus esat ubagi un klozetu mazgātāji. kropļi nedataisītie pasakiet tagad visiem ka jūs tiekat dupsēti
un slims esi tu ilmar jo tev pat vārds ir kā pēdējam kroplim daunim.

I ILMAARSIRATLIEKA:) 27.04.2015

ilmaars DA TEVI TAK VAJAG IZDRĀTĒT KĀRTĪGI AR METĀLA DAKŠĀM LAI TU ATSLĀBSTI UN VISLABĀK NOSPRĀGSTI NEKĀ TE GAISU SMIRDINI AR SAVĀM KROPLAJĀM SMADZENĒM, UN SAVU MŪŽIGI NEPĀREJOŠO CAUREJU, CITĀDĀK IZKLAUSIES PĒC NEDABUJUŠA IZMISUŠA RADIJUMA NO DZUNGLA

I ILMAARSIRATLIEKA:) 27.04.2015

A TEV TIPISKA PEDIŅA KLEITA RĀDĀS KĀ TIPISKS PAVARA PRIKIDS.
NU NU.
ZINI KO GOMIĶI ES TEV PATEIKŠU. TĀDUS KĀ TEVI, JA MAN TRĀPĀS CEĻĀ, ES VEDU UZ MEŽU
SĀC MĪZT. NO BAILĒM. JO TU TAK CIK REDZU TRANSVESTĪTS ESI

jaunnais+ ilmaars=PEDARASTIJA.

NU AIZSKRIEIET PASŪDZATIES POLICIJAI. TIKAI VIŅA JUMS NEPALĪDZĒS.

1 1981 27.04.2015

От этих гомиков тошнит. Эти твари мерзкие и агрессивные. Надо их на место ставить. Если они размножатся и легализуются-это похлеще фашизма будет.

1 1981 27.04.2015

Гребаные пидарасы: ilmaars, jaunnais !!!

Y yohoo8 27.04.2015

jaunnais logiski ir tas ka tev pārāk mazas smadzenes, kā vistai xexe

Y yohoo8 27.04.2015

piekrītu autoram. es arī biju šitajā miskastē kas saucas pizza. kāju tur vairs nesperšu.

НЕ ОБРАЩАЙТЕ ВНИМАНИЕ НА ДЕГЕНЕРАТОВ - ilmaars, jaunnais. ТРОЛЛИ "ПЯТОЙ КОЛОННЫ" В ЭТИХ И ДРУГИХ КОММЕНТАРИЯХ ОТРАБАТЫВАЮТ СВОЙ КУСОК ХЛЕБА. СПАСИБО ВАМ!!!

Полностью поддерживаю. Не должно быть никакой терпимости к пидерастам. Уб*** пидераста, помоги своей стране.

T tutafrutta 04.05.2015

pilnigi piekriitu autoram!