Pica Lulū

Picas, tur ir pashas labaakaas un tam, ka no vinjaam paliek slikti atsakos ticeet, jo eedu tur regulaari. Bet nejau taapeec es rakstu. Runa ir par viju piegaadeem. Pa telefonu pasuutot vinji sola atvest stundas laikaa,

I

O Olga 26.02.2004

eu, bet pavaariem taa pica arii ir jauzcepj.. un Tu domaa, ka esi vieniigais, kas pasuuta? pavaariem biezhi ir 10 picas rindaa jaauztaisa!!! UN ja Tu dziivo kaukaadaa chuhnjaa, tad jau noteikti, ka piegaadaas Tev ilgi un pica buus atdzisusi... iereekini veel sastreegumus un ne jau shoferiic braux ar aatrumu 150 km/h, lai tu sanjemtu karstu picu... pareizi pac iedpmaajies, aizej liidz picai un nopeerc pac!!!!

A axts 27.02.2004

nevajag jau solit,ka stundas laika atvedis,ja tas nav iespejams sastregumu del.isteniba es butu pirms pasutisanas noskaidrojis vai pica bus silta,ja ne,tad lai ved atpakal.es aukstu nepasutiju. vot ta

O Olga 04.03.2004

pati biju vedusi picu liidz maajaam... ok..taa nebija ielikta nekaadaa iipashaa somaa un kad peec 25 min atvedu maajaas bija paauksta... nekas, ieliku cepeshkraasnii, uzsildiiju un apeedu... ljoti garshiigi!!!

D dd 03.10.2004

nekur aarzemees picu nepiegaadaa stundas laikaa.. maksimums ir 20 minuutes.. jaa un ar visu izcepshanu

L Linda 08.11.2004

mēs neesam ārzemēs...

M mia 16.06.2006

kaada atshkjiriiba aarzemees esam vai nee, satiksme ir visur vienaada

. .l 12.08.2007

starp citu - Pica LuLuu labojas, tagad pa SWH skan reklaama, kur teikts, ja piegaade kavee - picu sanjem par haljavu...