Pica Lulū

Iegriezāmies Spices PiccaLuLu, lai k-ko ieēstu..Vēlējāmies pasūtīt katrs pa divām šķēlēm veģetāro picu..Labākais izskaidrojums kāpēcviņi nespēj apmierināt mūsdu vēlmi bija tas, ka jaunu picu necepšot, jo, redz, vēlāk to neviens neizpirks, tā sakaltīs un nāksies mest ārā..bāc! varbūt varēja tad to izsvītrot no ēdienkartes? ..arī Alfas un Olimpijas LuLuPicā ir tieši tāda pati attieksme.

R rita 06.10.2006

nu tas veel taa,bet mees reiz spices lulu pasuutiijaam picu ar ananaasiem un peec kaada laika mums pienesa picu bez ananaasiem,un uz manu sashutumu-kapeec uz picas nav ananaasu-no virtuves iekliedzaas pavaars-taapeec,ka beidzaas!!!tad kaada vella peec man jaamaxaa par picu ar ananaasiem??!!truuxt vaardu...

I Inga 27.03.2008

Man arī garšo veģetārā pica, lai gan Olimpijā, kad es pajautāju, man gan minūtes 10 ir jāpagaida, bet uzcep vienmēr.

J Jam 27.03.2008

Tas ir atkarīgs no konkrēta darbinieka. Ir tiešām forši darbinieki Lulu, kas uzcep visu ātri un labi.. un arī ir pāris nevisai kadri, kā jau visur. Bet kopumā pret picu Lulu pretenziju nav. Man vismaz vienmēr gadās garšīgas picas.

Z Zigis 28.03.2008

Es vienreiz gribēju kūku ar zemeņu nevis šokolādes mērci - man to nedeva, jo redz šī kūka ir paredzēta ar šokolādes mērci un cita ar zemeņu mērci... nu ļoti neelastīgs iestādījums

D darbinieks 28.08.2008

Kādreiz darbinieki tiešām bija laipnāki un ātrāki, jo bija kaut cik sakarīgs ofiss.
Kopš maija ofisā parādijās 2 švabras, kuras jau vienu firmu līdz bankrotam noveda.
Tika izdomāti dažādi jauni noteikumi-piem, nakts stundās, kad darba nav, viss ir jāberž. J darbinieks gulēs, tad tās stundas netiks apmaksātas.Pagaidām gan šitas nav ieviests.
Darbinieki strādā pat pa 300 stundām mēnesī un vairāk, apmaksātās virsstundas ir tikai 30!
Nākas arī strādāt 24-48 stundas no vietas, atvēlot pāris stundas miegam uz kartona kastēm!
Vienkāŗši katastrofāls darbinieku trūkums, jo visi vecie tiek atlaisti par to, ka atļaujas iebilst jaunievedumiem, jo tās švabras, protams, neko no virtuves nesaprot.Žēl aiziet, jo patstāvīgie klienti un kolēgi ir iespiedušies sirsniņā!

A aha 28.08.2008

Attieksme dažkārt ir galīgi garām.

A ayta 27.12.2008

par taam vegjetaarajaam, tas NAV restoraans, bet gan bufete un taa ir ljoti liela atshkiriiba
un pameegjini kaadaa restoraanaa pasuutiit ceturto dalju steika piem. eezeli

piekrītu par to, ka agrāk bija foršs ofiss :)