Pica Lulū

Patiesiibaa loti zeel ka uzneemuma administraacija maz ko sajeedz no latvijas geograafijas. Taa peec ka, Bolderaaja atrodas pat ne Riigas rajonaa, bet Riigaa. Ierakstiet Goglee vaardu "PICA" pirmais kas paraadiisies buus LULU Pica un tur ir rakstiits "Riigas robezaas piegade par briivu" ,bet ar to jau staast nebeidzas...... Juus pasuutat picu un no jums jau prasa par piegaadi 0,50 ls

A Anonim 06.01.2006

Ja nesoglasen,v4era zakazal piccu LULU domoj v Kengarags,privezli super bistro vkusnuju i svezuju.ja s4itaju,4to daze 1ls za dostavku picci na dom-kopejki po sravneniju s polu4ennim udovolstvijem-nevihodja iz doma vkusno poku6atj.Pica''LULU'' nailud6iji pozelanija.Chili PIca otstoj polnij.

D Didzis 02.03.2006

100% tāda paša situācija ir ar vecmilgrāvi. Šī sāpe sākās jau 2005. gada decembrī, kad paziņoja ka viņeim esot centrā daudz klientu un uz vecmīlgrāvi nevedēšot.Vēlreiz mēģināju janvārī, pēc svētkiem, tas pats paziņojums.Kad trešo reizi atteica, tad izskaidroja, ka tāds esot vadības rīkojums. LULU vadība ir noteikusi kur kur nevar vest.Tas nekas ka gan māja slapā, gan tikko radio swh reklāmā skaidri un gaiši pasaka - piegāde Rīgā 24h! Tas ir pilnīgs apsurds!LuLU picas piegādā tikai 2-3 kvartālus ap lulu picēriju un droši vien arī par to plēš tos 0.50 santīmus par piegādi.Patiesībā var vērsties attiecīgās instancēs, jo publiskā reklāma pilnīgi neatbilst patiesībai, tā maldina pircējus, melo. Būtu pat svētīgi paņemt to ... kantori pie ... .E.Tannis galīgi ir nogrāvis LuLu tik labi izkopto sabiedrības seju, fui!

A Antons 27.08.2006

Man veda picu gan vecmīlgrāvi, gan atveda uz vecāķiem vienkārši pie stūra, jo es tur nedzīvoju... Nav ko dirst. Ir rakstīts piegāde rīgā stundas laikā, atved pat ātrāk un 0,5ls par piegādi ir nikes, kad šoferi ar ir laipni!

K kika 01.11.2006

CAU

P Pāvels 04.11.2006

Uzskatu ka situācija ar Lulu Picu ir vairāk neka tragjskā.Šodien laikām pēdējo reizi pasūtīju ēdienu tajā firmā, jo darbinieki ar neprofesionālu apkalpošanu sabojāja apetīti vismaz uz 2 dienam.Meitene kas pieņema pasūtījumu bija ļoti nelaipna un pateica ka pēc 1,5 stundas pica būs piegādāta.Man ofiss atrodas pašā centrā uz Brīvības ielas ceturtajā stāvā.Apmēram pēc stundas zvanītāja informēja ka šoferis piebrauca un painteresējās kā var kļūst pie manis - no Brīvības ielas vai no pagalmas puses. Atbildēju ka no abām pusēm.Tad meitene pateica ka man jāiet pie šofera lejā pēc picas.Es laipni pateicu (kaut gribējās savādāk pateikt) ka gaidīšu šoferi augšā.Pēc pusstundas zvanīju atkal 8005858 un sazvanījos ar meiteni kas piņem pasūtījumus tikai uz kādu 30 reizi, visas iepriekšējas reizes bija nomesta klausule vai likta melodija un pēc kāda laika savienojums bija pārtraukts. Ēst vairāk negribējas. Tad kad man atbildēja otrā līnijas galā un uzzinot kas zvana, uzreiz sāka,piedodiet, dirst uz mani kapēc neskrienu lejā pie šoferi kam it kā nebij kur atstāt mašīnu uz Brīvības ielas (pēc tam speciāli izskrēju lai paskatītos - vietas bija un ļoti daudz!). Uz manu protestu ka teicu ka iebraukt var arī no pagalmas puses meitene kas pieņema pasūtījumus neka nenoreagjēja. Biju izmisumā.Kārtējo reizi no 2003. gada nevarēju normāli sadarboties ar Lulu Picu.Tāda it kā nopietna organizācija,kas Latvijā darbojas apkalpošanas sfērā un baro cilvēkus pilnīgi sevi diskredītēja (ārkārtīgi nelaipns serviss, kas piespiež cilvēkam domāt ka viņs ir parādnieks!). Uzskatu ka priekšniecība nepieverš NEKĀDU uzmanību kadru kvalitātei un tapēc Lulu Picai nedrikst pat nevienu dienu vairs strādāt ar cilvēkiem, jo grūti iedomāties kāda negatīva energjija uzkrājās paša ēdienā, pagatavota ļaunā atmosfērā. Ar cieņu Pāvels N., ārsts

C C!RKS 01.12.2006

A MAN VIENALGA, KA TIK KUŅĢIS PILNS ":))))

N nikita 16.12.2006

ak juus alkaani mazie:Dman tur straadaa paziistams un es zinu,ka tajaas picaas spljaujot iekshaa:/bet tik un taa garshiigi:D njam njam njam:D

L Lolly 22.09.2008

Strādāju Lulū jau 2 gadus, un ne reizi neesmu redzējusi, ka tur kads picā iekšā spļautu.
Varbūt tirdzniecības centros tā dara, bet tajās picērijās, kas ir atsevišķi-nē.
Un piegādes meitenes tiešām Lulū ir nedaudz apdauzzītas.