Pica Lulū

picaa LULU pasuutiiju picu un alu 3 pudeles (pasuutot vinsh biki padaargaaks kluust), man nauda bija bet pievedeejam nebija ko izmainiit un es dabuuju iet uz veikalu un mainiit - nu tajaa veiklaa es vareeju nopirkt gan leeto alu gana arii kautko eedamu nu shkrobis peec shitaadiem variantiem vinmeer paliek. kkipa serviss ar piegaadi - bet veel jaapaskarida pasham pa riigu laij pie taa tiktu. sviests. tieshi shaads pats staasts man bija ar ar internet veikliem '24.lv" un "xnet.lv".

R

L leiina 16.09.2004

Nepiekrītu Jūsu rakstītajam. Es arī esmu šīs picērijas klients un regulāri pasūtu picas. Tad kad man bija 20Ls gabalā pabrīdināju jau administrātoru par to, jo saprotu arī to, ka nevienmēr ir tā naudiņa ko izdot, jo domāju, ka tādi klienti var būt 10 pēc kārtas un šoferi domājams nevadā banku līdz :)

A arnis 16.11.2010

par visiem sīkumiem iepriekš ir jāpabrīdina, tad viss būs bumbās