www.sudzibas.lv Lulū Pica Slikts serviss

Lulu Pica - Slikts serviss

Pasūtīju divas picas. Pateica ka būs 49 minūtes. Zvana piegādātājs saka ka esot klāt. Izeju ārā neviena nav. Zvanu piegādātājam viņš sakot ka ir Vecmīlgrāvi bet pasūtīju uz langstiņiem. Izrādās ir divas vienādās ielas. Kad sūtīju domāju ka pēc iepriekšējā pasūtījuma redz ka esmu langstiņos nevis Vecmīlgrāvī. Zvanīju uz picēriju un teica ka būs jāgaida vēl 1 h 30 min kamēr atvedīs uz langstiņiem. Jo redz esot pateicis ka atrodos Rīgā. Nekādu atlaidi nepiedāvāja un es atcēlu pasūtījumu. Zvanīju pēctam atkal lai pasūtītu jaunu un dabūtu to 49 min piegādi bet man pateica ka nebūs 49 minūtes pasūtītāja kļūdas dēl. Tāpēc pasūtīju no mājaslapas un redz atkal jāgaida 49 minūtes.

10.08.2019

N